Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot z wiadomością do fanów po UFC 285: „Czym jest odwaga?…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 marca 2023

Mateusz Gamrot na gali UFC 285 dopisał do rekordu kolejne zawodowe zwycięstwo. Polak pokonał po niejednogłośnej decyzji Jalina Turnera. Popularny „Gamer” miał niewiele czasu na to by odpowiednio przygotować się do tego startu. Dziś Mateusz zamieścił w mediach społecznościowych wiadomość dedykowaną kibicom.

Na gali UFC 285 Polak pokonał po niejednogłośnej decyzji Jalina Turnera. Tuż po walce „Gamer” powiedział, że spodziewał się ciut więcej po sobie w tym pojedynku oraz wskazał nazwiska dwóch potencjalnych rywali. Pełną wypowiedź Mateusza znajdziecie tutaj. Mateusz Gamrot po UFC 285 wskazuje nazwiska dwóch potencjalnych rywali!

Teraz „Gamer” zamieścił w sieci wpis głównie dedykowany kibicom:

„Czym jest odwaga ? To zaufanie przede wszystkim do siebie! I w tej walce liczyło się tylko zwycięstwo i zaufanie do własnych umiejętności ponad całym okresem przygotowawczym i elementami dodatkowymi. Duża lekcja i kolejny krok w przód! Plan zrealizowany i już patrzę w przyszłość. Dziękuje wszystkim za wsparcie, motywację , miłe słowa i wszystkie wiadomości!! Jesteście najlepsi!”

Zostaw ocenę
0
0