Mateusz Gamrot trenował z kadrą Polski w k-1

Mateusz Gamrot trenował z kadrą Polski K-1: „Cały tydzień, mnóstwo rund sparingowych”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 sierpnia 2023

Mateusz Gamrot spędził tydzień z reprezentacją Polski w kickboxingu. „Gamer” dołączył do zgrupowania kadry gdzie szlifował stójkę. Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team przygotowuje się w ten sposób do starcia z Rafaelem Fizievem!

Mateusz Gamrot szlifuje formę przed pojedynkiem z Rafaelem Fizievem. Polak zmierzy się z „Atamanem” już 23 września w Las Vegas. Chcąc powalczyć o najwyższe cele w organizacji UFC „Gamer” musi poświęcić czas na rozwój stójki.

W ostatnich dniach w sieci zrobiło się gorąco po tym jak Mateusz Gamrot powiedział, że dla niego liczy się tylko walka o tytuł mistrzowski i że Conor McGregor powinien zabiegać o starcie z Polakiem. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Mateusz Gamrot: „Liczy się tylko złoto, rozgrywka mistrzowska! Conor McGregor musiałby prosić o walkę ze mną!”

Wróćmy jednak do głównego tematu tego artykułu, czyli treningów Mateusza Gamrota z reprezentacją Polski w kickboxingu. „Gamer” zamieścił na facebooku wpis, w którym podziękował trenerom reprezentacji oraz wszystkim zawodnikom za możliwość udziału w zgrupowaniu i sesjach sparingowych.

Cały tydzień spędzony na zgrupowaniu kadry Polski w K-1 mnóstwo rund sparingowych, zadaniowych i techniki!! Po całym tym okresie już czuje duży progres, a sporo czasu przed nami.
Wielkie podziękowania dla trenerów kadry za możliwość uczestnictwa oraz wszystkich kadrowiczów za dobra energię i czas spędzony na macie! Każdy ma swoją misje ale wszyscy będziemy gotowi max.”

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments