Mateusz Gamrot przed UFC 294 prosto z Abu Dhabi

Mateusz Gamrot przed UFC 294 prosto z Abu Dhabi: „Fight week rozpoczęty. Misja rozpoczęta. Gotowi!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 października 2023

Mateusz Gamrot przed UFC 294 w Abu Dhabi! Reprezentant Polski wylądował już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Gamer przywitał fanów poprzez swoje media społecznościowe i zapowiedział – Misja Abu Dhabi rozpoczęta!

Mateusz Gamrot wraz z ekipą Czerwonego Smoka wylądował już w Abu Dhabi. Polak nie wskoczył co prawda do rozpiski gali UFC 294 w momencie kontuzji Charlesa Oliveiry jednak zachował status oficjalnego rezerwowego na wypadek, gdyby ktoś z dwójki Islam Makhachev i Alexander Volkanovski miał problemy zdrowotne.

Teraz Gamrot zameldował się w Abu Dhabi i już w pierwszej wiadomości do fanów zdradził, że mimo połowy października w Zjednoczonych Emiratach Arabskich wciąż jest niezwykle upalnie. Gamer rozpoczął fight week i 'misję’ Abu Dhabi. Topowy polski zawodnik kategorii lekkiej organizacji UFC podkreślił także, że jest gotowy do walki.

Mateusz Gamrot przed UFC 294 w Abu Dhabi:

„Witam wszystkich serdecznie, my już na miejscu w Abu Dhabi. 36 stopni u nas. Fight week rozpoczęty. Misja Abu Dhabi rozpoczęta. Gotowi!”

Jeśli Polak chce otrzymać wynagrodzenie przysługujące rezerwowemu to musi skupić się teraz na zbijaniu wagi, gdyż na piątkowym ważeniu będzie musiał wypełnić limit mistrzowski kategorii lekkiej – 155 funtów, czyli 70,3 kg.

Rola której podjął się Gamrot jest bardzo niewdzięczna. Mateusz może jedynie zbijać wagę i szykować się na pojedynek jednak wszystko jest tutaj w rękach duetu Makhachev – Volkanovski, a konkretniej po prostu jedynie nieszczęście czy pech Dagestańczyka lub Australijczyka może sprawić, że Gamrot zamelduje się w sobotę 21 października w octagonie.

Islam Makhachev lub Alexander Volkanovski musieliby doznać urazu, rozchorować się lub nie wypełnić limitu kategorii lekkiej podczas ważenia. To wszystko sprawia, że mentalnie Polakowi może być trudno nastawić się na to, że w sobotę może, ale wcale nie musi stoczyć kolejną walkę w UFC.

Wydarzenia organizacji UFC możesz obstawić i oglądać u bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, odbierz bonus i skorzystaj z promocji dla nowych użytkowników. Pierwszy kupon na UFC 294 wypełnisz tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments