Mateusz Gamrot UFC 285

Mateusz Gamrot przed UFC 285: „Jego wzrost, zasięg to dla mnie żaden problem.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2023

Mateusz Gamrot był jednym z zawodników, którzy pojawili się na konferencji prasowej przed galą UFC 285. Polak odpowiadał na pytania dziennikarzy i w pewnym momencie został także zapytany o to co sądzi na temat swojego przeciwnika. „Gamer” szybko odpowiedział na to pytanie nie pozostawiając złudzeń.

Mateusz Gamrot na gali UFC 285 powróci do octagonu UFC po porażce w pojedynku z Beneilem Dariushem. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team zmierzy się z Jalinem Turnerem. „Gamer” wskoczył do karty walk na zastępstwo za kontuzjowanego Dana Hookera.

Co do powiedzenia przed walką z Tarantulą miał Mateusz Gamrot?

„Jestem super szczęśliwy, jestem prawdziwym wojownikiem i wyzwanie to moje drugie imię. Dostałem telefon od managera o tej walce i ją przyjąłem. Jestem gotowy. Kolejną rzeczą jest to, że ja chcę być aktywnym zawodnikiem, moja ostatnia walka była w zasadzie pół roku temu. Chciałem walczyć i jestem tutaj. Co do Jalina to tak jak powiedziałeś. Ma dobrą serię pięciu kolejnych zwycięstw, kończył tych rywali przed czasem. Jest bardzo dobrym strikerem, bardzo wysokim z dobrym zasięgiem, ma też dobrą gilotynę, gdy broni sprowadzeń. Myślę jednak, ze to wszystko wiele razy walczyłem z dobrymi strikerami, z wyższymi zawodnikami, to dla mnie żaden problem. Jestem przygotowany na taki styl walki.”

Mateusz Gamrot o wyzywaniu rywali do walki oraz o przygotowaniach

„Zawsze kiedy wyzywam innych rywali do walki to nigdy do tych starć nie dochodzi. Wyzwałem do pojedynku Michaela Chandlera ale nie odpowiedział. Chciałem walczyć z Rafaelem dos Anjosem, ale on przeniósł się do kategorii wyżej. Teraz skupiam się wyłącznie na tym pojedynku, to jest dla mnie bardzo ważna walka. Jestem przekonany, że wygrany naszego starcia stoczy kolejny bój z rywalem z TOP 5. W przygotowaniach pomagali mi Johnny Eblen, mistrz Bellatora w kategorii średniej. Scott Askham, który przyleciał ze mną do Vegas i będzie stał w moim narożniku oraz Dustin Poirier, który wpadł na dwa ostatnie dni campu, może nie jest tak wysoki jak Jalin jednak to jeden z najlepszych lekkich na świecie. Ja jestem wojownikiem, nie boję się wyzwań, trenuję ciężko i nie obawiam się Turnera.”

Gamer o zestawieniu Michael Chandler vs. Conor McGregor

„Interesujące zestawienie, nie wiem w jakiej formie będzie Conor w momencie powrotu do octagonu UFC. Jesli jednak McGregor wróci w tak dobrym stylu jak prezentował wiele lat temu to myślę, że Conor pokona Michaela Chandlera.

200 zł za zwycięstwo Mateusza Gamrota

Specjalna promocję na niedzielną walkę Mateusza Gamrota na gali UFC 285. Tym razem Polak zmierzy się z Jalinem Turnerem. Za wytypowanie zwycięstwa Gamrota do zdobycia jest 200 zł bonusu.

Szczegóły poniżej: 


Odbierz bonus tutaj


1. W dniach 01-05.03.2023 do momentu rozpoczęcia walki Mateusz Gamrot vs Jalin Turner zarejestruj konto w Fortunie.
2. Wpłać na swoje konto w Fortunie minimum 30 zł
3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Mateusza Gamrota z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł brutto . Tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę.
4. Jeżeli kupon, który postawiłeś na wygraną Gamrota okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł
5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego

Konto w eFortuna.pl założysz tutaj w 30 sekund. Za samą rejestrację zgarniesz też dodatkowo 200 zł i 3 zakłady bez ryzyka – łącznie do 600 zł.

WAŻNE! Pamiętaj, że galę UFC 285 w całości za darmo obejrzysz właśnie na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl – wystarczy założyć konto.

Jak wyglądają kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs Turner?

Wywiad z Mateuszem Gamrotem:

Zostaw ocenę
0
0