mateusz gamrot o występie na ksw epic 2

Mateusz Gamrot o występie na KSW EPIC 2: „KSW daje furę pieniędzy i dobrego przeciwnika”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 15 czerwca 2024

Mateusz Gamrot został zapytany o udział w gali KSW EPIC 2. Topowy lekki organizacji UFC ma dobre wspomnienia z KSW i chętnie wróci na walkę na zasadach jiu-jitsu.

Mateusz Gamrot to zawodnik notowany na piątym miejscu rankingu UFC w kategorii lekkiej. W przeszłości Gamer reprezentował federację KSW, na której galach osiągnął status podwójnego mistrza.

Gamrot był gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce. W trakcie rozmowy prowadzący zapytał Mateusza o to czy wystąpiłby na KSW EPIC 2 w walce na zasadach grapplingowych.

Mateusz Gamrot szybko odpowiedział:

– Kontrakt z UFC pewnie pozwala. W MMA bym nie mógł wystartować, bo jest wyłączność. Musiałoby też pasować czasowo. Jak jest martwy okres, UFC pozwala i KSW daje furę pieniędzy i dobrego przeciwnika, to wiadomo, że zawalczę. Ja jestem pasjonatem sportów walki, więc oczywiście, że bym to zrobił.

Gamrot zaznaczył, że bardzo dobrze wspomina czas spędzony w KSW i przyznał, że ma federację głęboko w sercu.

– W KSW spędziłem siedem, osiem lat. Naprawdę w moim sercu oni są głęboko. Bardzo wiele im zawdzięczam, więc chętnie bym sobie wrócił na walkę jiu-jitsu z kimś.

Przy odpowiednim timingu można zatem śmiało liczyć na to, że Mateusz Gamrot wejdzie ponownie do klatki federacji KSW, choć tym razem nie wystąpi w MMA.

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
14 dni temu

Od razu grapling z Borysem Mańkowskim… Jak chciałeś walczyć i zarabiać w KSW to mogłeś zostać. Wracaj do UFC dawać nudne walki w parterze, może przeleżysz kolejną walkę to wygrasz.