Mateusz Gamrot o planach na 2023 rok: „Dwie duże walki. Mocne wygrane z zawodnikami z rankingu umocnią moją pozycję”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 24 stycznia 2023

Mateusz Gamrot w ostatnim wywiadzie zdradził, jakie ma plany na 2023 roku i ile tym razem chciałby stoczyć pojedynków.

„Gamer” w największej organizacji na świecie ma już na koncie 6 walk. Zanotował cztery zwycięstwa, w tym trzy przed czasem i dwie porażki. Ostatni raz oglądaliśmy go w oktagonie na gali UFC 280 w Abu Zabi, kiedy to zmierzył się z Beneilem Dariushem.

Gamrot o planach na 2023 rok

Po trzech odsłonach w górę powędrowała ręka Dariusha, który zaliczył awans w rankingu kategorii lekkiej. Gamrot natomiast oddalił się od walki o mistrzowski tytuł. W ostatnim wywiadzie dla TVP Sport przyznał jednak, że kolejne dwa zwycięstwa umocnią jego pozycję.

Wyjaśnił, że na ten moment nie otrzymał jeszcze żadnej oferty na kolejną walkę i dodał, iż w tym chciałby stoczyć dwa duże pojedynki:

– Nie było jeszcze żadnej propozycji pojedynku. Dan Lambert raczej nie pozwoli na to, żebym walczył z byle kim, patrząc na zawodników, których miałem wcześniej, bo rankingowo każdy przeskakiwał każdego, dlatego też tak szybko się wspiąłem w tym UFC.

– Co do planów, no dwie duże walki. Teraz się to odsunęło wszystko, mówię o tym pasie, że odsunęła się droga, ale myślę, że dwie mocne wygrane w tym roku z zawodnikami z TOP 10, TOP 15 to na pewno umocnią mnie, moją wartość, pozycję. Na to liczę. Pierwsza walka przed wakacjami, druga po wakacjach i to by był najlepszy odstęp czasowy.

Źródło: YouTube

Zostaw ocenę
0
0