Mateusz Gamrot o lekcji, jaką wyciągnął z ostatniej porażki: „Dojrzałem jako zawodnik. Tym razem będzie inaczej”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Mateusz Gamrot zabrał głos przed powrotem do oktagonu. Wypowiedział się na temat ostatniej porażki i zapewnił, że tym razem nie popełni błędów.

Już w ten weekend na gali UFC 285 „Gamer” zmierzy się z Jalinem Turnerem. Nie będzie to łatwy pojedynek, gdyż rywal będzie miał dużą przewagę warunków fizycznych oraz ma za sobą pełny obóz przygotowawczy. Polak natomiast wskoczył na zastępstwo trzy tygodnie przed galą.

Gamrot o ostatniej porażce

W najnowszym wywiadzie dla SHAK MMA „Gamer” powrócił do swojej ostatniej porażki z Beneilem Dariushem. Przyznał, że wprowadził pewne zmiany i tym razem w kolejny pojedynku nie popełni błędów, które zrobił podczas starcia na gali UFC 280.

Zaznaczył, że przede wszystkim dużą rolę odgrywać będzie chłodna głowa. Ostatnia walka była największym starciem w karierze Polaka. Zmierzył się z dotychczas najtrudniejszym rywalem, a stawka była wysoka, gdyż zwycięstwo zapewniało awans do top 5 kategorii lekkiej.

– To była naprawdę duża lekcja. Wyciągnąłem sporo z walki z Dariushem. Jest świetnym gościem, życzę mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że w przyszłości zdobędzie pas. To była duża lekcja, dojrzałem jako zawodnik. Lepiej kontroluje moje emocje.

Moja ostatnia walka w Abu Zabi była dużym wydarzeniem, duże konferencje. Myślę, że w trakcie walki towarzyszyło mi zbyt wiele emocji. Tym razem będzie całkiem inaczej. Dojrzałem jako fighter, moja głowa jest chłodna, wiem, co robić.

– Zrobiłem kilka błędów, za bardzo polegałem na zapasach. Moje zapasy nie były odpowiednio przygotowane. Za bardzo rzucałem się po nogi i Dariush wszystko widział, ale teraz będzie inaczej. Poprawiłem moją stójkę i chcę jebanej wojny z Jalinem Turnerem.

Kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs Turner

Galę UFC 285 obstawisz i obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w 30 sekund i postawić dowolny zakład!

Dla nowych użytkowników Fortuna przygotowała specjalny bonus. Rejestrując się przez TEN LINK otrzymasz 20 zł bez żadnej wpłaty. Do tego aż TRZY pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka.

Wyjątkowo na walkę Mateusza Gamrota bukmacher oferuje kolejną promocję! Zasady są banalne. Po założeniu konta zrób depozyt na kwotę min. 30 zł. Następnie postaw pierwszy kupon na zwycięstwo Polaka za min. 2 zł, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 200 zł!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0