mateusz gamrot krytycznie na temat tsarukyana

Mateusz Gamrot krytycznie na temat Tsarukyana: „Irytuje mnie. Wygrał z Dariushem, ale to był lucky punch”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 marca 2024

Mateusz Gamrot odniósł się po raz kolejny do osoby Armana Tsarukyana. Gamer został zapytany o zachowanie dawnego rywala na sali treningowej w American Top Team.

Mateusz Gamrot powróci do octagonu UFC już w najbliższy weekend. W sobotę 9 marca na UFC 299 w Miami Polak zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem. Dziennikarz Maciej Turski zapytał „Gamera” o niedawną wypowiedź Armana Tsarukyana, który stwierdził, że Polak został na tym samym poziomie i nie wykonał progresu.

Jak Arman Tsarukyan zachowuje się kiedy zawodnicy mijają się na korytarzu lub sali treningowej w American Top Team? Mateusz Gamrot zdradził, że zachowanie Ormianina nie pokrywa się z tym co mówi w wywiadach.

– On jest taki w wywiadach. A tu jak mnie widzi na korytarzu to jest: 'good morning’. Wiesz o co chodzi. On jest taki arogancki tylko w wywiadach. Generalnie też mam w planach dogryźć mu w tym wywiadzie po walce. Ogółem to jest wszystko gra medialna. Nie pałam do niego sympatią, irytuje mnie i jak będzie na przykład propozycja walki z nim jeszcze raz, to pierwszy się zgłoszę. Powiem: 'dawaj, nie ma problemu.’ To jest tylko kwestia czasu.

Obstaw wygraną Gamrota i wygraj FREEBET 300 ZŁ

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024

Gamrot o wygranej Tsarukyana z Dariushem

Zdaniem Mateusza Gamrota, MMA jest właśnie takim sportem, w którym wiele może się zmienić po jednym występie na dużej gali. Zawodnik Czerwonego Smoka i American Top Team odniósł się do tego tematu.

– Miał swoje trzy minuty w wywiadach, więc ich udzielał. Nie ma co ukrywać, Arman wygrał tę walkę z Dariushem. Uważam, że to był lucky punch i w każdej kolejnej innej walce mogłaby ona inaczej wyglądać. No ale wykorzystał szansę. Przeszedł dalej, bije się z Oliveirą teraz, więc jest nade mną po prostu.

– Taki jest sport. Jedna walka wszystko zmienia, więc nie ma się co dziwić generalnie. Teraz szansa leży po mojej stronie. Walkę mam w przyszłym tygodniu na dużej numerowanej gali. Myślę, że jest to większa gala niż UFC 300. Tyle.

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments