Mateusz Borek zabrał głos w sprawie walki Pudzianowski vs Khalidov. „Dzisiaj w tym świecie trochę porąbanym…”

S
0
Opublikowano: 05 grudnia 2022

Mateusz Borek zabrał głos na temat walki wieczoru gali XTB KSW 77. Będzie to jedno z największych medialnie starć w historii polskiego MMA. Khalidov, który zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim jest bez wątpienia legendą nie tylko polskiego, ale także i europejskiego MMA. Reprezentant Arrachionu ma na swoim koncie równe 25 walk dla federacji KSW.

Zdecydowanie największa gala z najlepszą kartą walk w tym roku odbędzie się już 17 grudnia w Arenie Gliwice. Oprócz main eventu w postaci Pudzianowski vs. Khalidov, kibice zobaczą też dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie. Sebastian Przybysz stanie do obrony tytułu kategorii koguciej przeciwko Jakubowi Wikłaczowi, a przed nimi dojdzie do zaległego starcia o Ibragim Chuzhigaev vs. Ivan Erslan o koronę dywizji półciężkiej.

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Borek o walce Khalidov vs Pudzianowski

Na kanale Klatka po klatce pojawił się komentarz od lat (choć z przerwą) związanego z federacją KSW dziennikarza Mateusza Borka. Jeden z założycieli Kanału Sportowego opisując zestawienie byłego strongmana i legendy polskiego MMA odniósł się też do świata freak fightów.

– Myślę, że dzisiaj w tym świecie trochę porąbanym, świecie klików, odsłon, obrażania się wzajemnego, okazuje się, że można zrobić coś dużego medialnie, wydaje mi się całkiem solidnego sportowo, a jednocześnie może się to odbyć w sympatycznej, miłej atmosferze. Z przymrużeniem oka, z jakąś lekką ironią, z fajną puentą, z lekkimi wstrzykami, lekkimi wycieczkami jednego do drugiego i odwrotnie, ale to wszystko jest w dobrym guście.

To jest, powiedziałbym, w takim dobrym klimacie. A jednak ta walka wzbudzi wielkie zainteresowanie wielu kibiców. Takich niecodziennych jeśli chodzi o MMA nie takich, co żyją od weekendu do weekendu i oglądają wszystko jak leci.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski

Zostaw ocenę
0
0