UFC

Masvidal: „Znokautowałem trzech rywali w tym roku. Czysto statystycznie Usman i Covington nigdy nie mieli takiej serii”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jorge Masvidal został przepytany przez dziennikarzy odnośnie swoich relacji z Colby Covingtonem, a także oceny umiejętności Kamaru Usmana. „Gamebred” tradycyjnie powtórzył, że Colby to tchórz i kłamca, w którego słowa nie należy wierzyć. Masvidal dodał również, że nie ocenia Usmana wysoko i jego zdaniem mistrz UFC w kategorii półśredniej nie potrafi wyprowadzić solidnych kopnięć. Najciekawsza była jednak wypowiedź wieńcząca dyskusję Jorge z dziennikarzami:

„Przyszedłem do tego sportu po to by odciąć się od pozostałych, jestem tu po to aby lać rywali. To co zrobiłem w ciągu tego roku – znokautowałem trzech rywali. Czysto statystycznie Usman i Covington nigdy nie mieli takiej serii.

Okazuje się jednak, że tym razem Masvidal popełnił błąd, gdyż zarówno Covington jak i Usman odprawili po trzech rywali przed czasem w 2014 roku. Co ciekawe jeśli już tak bardzo cofamy się wstecz to warto nadmienić, że wcześniejsza tak dobra passa Masvidala miała miejsce w… 2007 roku! Gamebred znokautował wtedy rywali na galach Bodog, Strikeforce i CHF.