Masvidal ostro o Chimaevie! „Udaje, że nic się nie stało. Niech wyp*erdala”

S
0
Opublikowano: 28 marca 2023

Jorge Masvidal już w kolejny weekend powróci do oktagonu i na UFC 287 zmierzy się z Gilbertem Burnsem. „Gamebred” korzystając z okazji jednego z ostatnich wywiadów posłał też wiadomość do ostatniego, który pokonał „Durinho” – Khamzata Chimaeva.

Po latach dominacji Kamaru Usmana w kategorii półśredniej doszło do małego trzęsienia ziemi. Nigeryjczyk stracił pas na rzecz Leona Edwardsa, a przed kilkunastoma dniami nie zdołał odzyskać korony przegrywając z Anglikiem przez decyzję. To oczywiście otwiera drzwi dla wielu pretendentów, którym nie udało się zdetronizować „The Nigerian Nightmare”.

Choć Dana White zapowiedział, że to Colby Covington ma być kolejnym w kolejce do „Rocky’ego”, sam mistrz odrzuca taki pomysł. Jak powiedział, jego zdaniem „Chaos” nie zasługuje na pojedynek o tytuł i jako champion chciałby mieć coś do powiedzenia. To uruchomiło między innymi Khamzata Chimaeva, który ubiegł się o title shota.

Urodzony w Czeczenii Szwed ostatnią walkę stoczył w umownym limicie 180. funtów wykolejając wcześniej najważniejsze pojedynku UFC 279. „Wilk” miał się bowiem zmierzyć z Natem Diazem, ale mocno przestrzelił wagę.

Mający to w pamięci Jorge Masvidal, który również uważa, że jest bliski pojedynku o pas, posłał w programie The MMA Hour kilka mocnych słów w kierunku Czeczena.

„Nie zrobił wagi, przekroczył limit o 8,5 funta, niech wyp*erdala. Gadasz, jak to nikt się z tobą nie chce bić, może najpierw zrób wagę. To najważniejsza sprawa. Nie bierz żadnych sterydów, wypełnij p*erdolony limit, na który się zgodziłeś. Myślisz, że możesz przestrzelić o 8 funtów i udawać, że się nic nie stało? Wyp*erdalaj.”

„Widziałem też w Internecie, że wyzywa Alexa Pereirę. A kim ty k*rwa jesteś? To jest mistrz świata, a ty nawet nie pokonałeś nikogo z TOP 15. Wyp*erdalaj… Bądź, k*rwa jak reszta. Załóż kask, wsadź szczękę i bierz się do roboty… Zrób walkę, a potem gadaj.”

Kursy bukmacherskie na walkę Masvidal vs Burns

Main event UFC 287, jak i całą galę, obstawicie i obejrzycie na żywo na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład, który odblokuje wam dostęp do Fortuna TV. Nowi użytkownicy mogą liczyć na kapitalną ofertę powitalną.

Przy rejestracji na konto dostajecie darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł dostaniecie za pierwszy depozyt. Oprócz tego pierwsze 3 zakłady (do 100, 200 i 300 zł) obstawicie BEZ RYZYKA!

Zostaw ocenę
0
0