Masvidal: „Ci którzy oglądają MMA od 3 czy 5 lat chcą bym walczył o pas. Nie rozumieją, że mogę zarobić na walce z Conorem”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 grudnia 2019

Jorge Masvidal odniósł się do ostatnich komentarzy kibiców, którzy zachęcają go do walki z Kamaru Usmanem. „Gamebred” w ciekawy sposób „wyjaśnił” niektórym jak zamierza prowadzić swoją karierę.

„Conor nie będzie długo w tym sporcie natomiast ktokolwiek miałby być posiadaczem pasa kategorii do 77 kg w przyszłości to… taki mistrz zawsze „będzie” ponieważ kategoria będzie nadal istniała. Czy to jest naprawdę taki problem, że gość który jest w sporcie od 16 lat chce stoczyć pojedynek za dużą kasę? Komuś to przeszkadza, że wyrażam chęć walki z facetem, który ma lewą rękę niczym snajper i był mistrzem dwóch kategorii wagowych? Ci którzy oglądają MMA od 3 czy 5 lat chcą bym walczył o pas. Nie rozumieją, że mogę zarobić na walce z Conorem. Oni uważają się za hardkorowych, prawdziwych fanów MMA. To ja jestem takim fanem, walczę od 2003 roku, a początek mojej przygody z MMA sięga jeszcze dalej. Wiecie, że aby otrzymać propozycję walki o pas musiałem stać się sławnym? Kurwa, myślicie że łatwo było to zrobić? Nie macie pojęcia ile musiałem zapierdalać na to by w końcu zyskać popularność wśród fanów.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments