blackbeard ksw mymma

Martinek przed walką z Omielańczukiem: „Zacząłem rywalizować nie dla statusu i sławy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 października 2022

Michal Martínek, czołowy czeski zawodnik królewskiej kategorii wagowej, nie kryje swoich mistrzowskich ambicji i planów sięgnięcia po pas organizacji KSW.

Ostatnie bilety na galę KSW 75 w sprzedaży na eBilet.pl.

Podczas gali KSW 75 Michal Martínek po raz drugi wejdzie do okrągłej klatki, w której zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. Czech cieszy się, że ma możliwość rywalizować pod banderą polskiej marki i liczy, że zostanie tu na dłużej.

– Chciałbym być częścią największych wydarzeń KSW, a moim marzeniem jest, by zostać mistrzem – mówi Michal. –  W walczeniu chodzi mi jednak o coś więcej niż zostanie supergwiazdą. Zacząłem rywalizować nie dla statusu i sławy. Wchodzę do klatki, bo chcę wygrywać i lubię walczyć.

Michal Martínek w KSW zadebiutował w czerwcu na gali z numerem 71. Jego rywalem był Filip Stawowy, którego Martínek w ładnym stylu rozbił na pełnym dystansie. Teraz Czech stanie naprzeciwko doświadczonego Daniela Omielańczuka.

– Znam Omielańczuka, wiem kim jest i cieszę się, że możemy się zmierzyć, bo chcę walczyć z najlepszymi, a myślę, że Daniel jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce. Jest wojownikiem. Chcę z nim walczyć, bo to doświadczony facet.

Pełna rozmowa jest dostępna pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4178

Zostaw ocenę
0
0