Martin Lewandowski zaskoczony postawą Vareli: „Przysięgam, przez prawie 20 lat nikt nie zapytał się mnie…”

S
1
Opublikowano: 23 sierpnia 2023

W miniony weekend organizacja KSW powróciła do Nowego Sącza, gdzie odbyła się udana gala KSW 85. Kolejne zwycięstwo w organizacji odniósł Wilson Varela, który przystępował do wydarzenia na niezwykłym luzie.

Francuz mierzył się z Łukaszem Rajewskim w limicie umownym, który Polak znacznie przekroczył. „The Prototype’owi” nie przeszkodziło to jednak w pewnym zwycięstwie jednogłośną decyzją. Pod koniec walki Wilson zaczął się bawić i to niekoniecznie przeciwnikiem – często podnosił ręce, przechadzał się skocznym krokiem po klatce.

O Vareli w bardzo pozytywny sposób wypowiedział się Martin Lewandowski. Współwłaściciel KSW zdradził, że w Francuz był niezwykle pewny siebie już przed samym starciem. Dodatkowo szef organizacji po raz w wieloletniej karierze pierwszy usłyszał pytanie o afterparty przed samym pojedynkiem.

„Dał się pokazać fanom jako bardzo wyluzowany zawodnik. Na walkę czekał w ten sposób: [Martin rozłożył się na krześle ze skrzyżowanymi rękoma]. Dzień wcześniej pytał się mnie, kiedy może wcześniej na afterparty? Pierwszy raz się spotkałem z taką sytuacją. Mówię: Serio? Teraz myślisz o afterze? Ty stary idź, śpij, w ogóle… 'Nie no, luz. Załatw mi wcześniej samochód, bo mam lot wcześniej’.”

„Przysięgam: nikt, przez prawie 20 lat, nie zapytał się mnie przed walką 'jak się dostać wcześniej na after?’ Oczywiście, myślałem: albo to jest sposób na rozładowanie napięcia przed walką, albo ten facet jest tak wyluzowany.”

Kto wygra tetralogię na KSW 86?

Loading ... Loading ...

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład
Zostaw ocenę
0
6
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polo
9 miesięcy temu

No chłopak chciał zaliczyć jakiegoś polskiego Lachona w czym pewnie sami właściciele mają pomagać,napić się i wracać do domu tyle jego