KSW

Martin Lewandowski skomentował odejście Abusa Magomedova z KSW i zapowiedział premierę swojej książki

Pinterest LinkedIn Tumblr

Martin Lewandowski za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował zakończenie współpracy KSW z Abusem Magomedovem. Współwłaściciel federacji KSW wyjaśnił, że przez wzgląd na przyjacielskie stosunki Magomedova z Roberto Soldiciem i Mamedem Khalidovem nie było możliwości na zestawienie tych zawodników ze sobą co automatycznie zamykało wiele możliwości na promocję Magomedova.

Dziękujemy Abus za współpracę i świetny występ w klatce KSW. Rozstajemy się z Abusem w przyjaznych stosunkach. Mieliśmy wobec Abusa duże plany, ale niestety w kategorii 84kg z powodów osobistych po jego stronie nie wchodziły w grę starcia ani z Mamedem ani z Roberto Soldiciem, kiedy ten przejdzie do wagi średniej. Zarówno nas, jak i Abusa interesowały starcia wyłącznie z topowymi rywalami, więc zaoferowaliśmy rozwiązanie w postaci przejścia do dywizji półciężkiej, ale Abus po dłuższym zastanowieniu uznał, że woli zostać w wadze średniej. Stwierdziliśmy więc, że nie możemy blokować mu dalszej kariery i daliśmy zawodnikowi wolną rękę. Drzwi KSW pozostają otwarte i mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy Abusa w okrągłej klatce. Powodzenia!

Współwłaściciel federacji KSW zapowiedział także premierę swojej książki:

Z wielką przyjemnością informuję, że 11 sierpnia ukaże się książka „POD PRĄD” mojego i Grzegorza Sobieszka autorstwa. 17 lat w branży MMA i ponad 40 lat życia zamknięte w setkach godzin rozmów i spisane na 304 kartkach. Ta książka to brutalnie szczera rozmowa dwóch gości. Nie brak tam smutnych momentów, nie brak również momentów radosnych, jak to w życiu. Od prowadzenia punktu xero we Wrocławiu do rekordowej gali KSW na Stadionie Narodowym. Od pracy na budowie w Australii do bycia menadżerem ds. promocji w hotelu Marriott. Nie sposób mówić o tym wszystkim bez zajrzenia głębiej: skąd pochodzę, jakie przyświecają mi wartości, jak nawiązywałem relacje biznesowe. Konflikty i spory, porażki i sukcesy, a w tle nieznane fakty z historii KSW. Wspominam Osoby, które mnie inspirowały, które razem ze mną współtworzyły federację KSW, agencję marketingową My Land, Stowarzyszenie MMA Polska. Ci wszyscy ludzie towarzyszyli mi w opisanej drodze, a często była to droga mocno pod prąd.
Książkę już teraz możecie zamówić w przedsprzedaży na stronie Empik:
https://tinyurl.com/czfsmh2j

Komentowanie niedostępne