Szef KSW o Marcinie Wrzosku odkleił się

Martin Lewandowski ostro reaguje na słowa Wrzoska: „Co to za bullshit? Marcinowi chyba się już odkleja…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Martin Lewandowski był gościem Artura Przybysza w studiu FanSportu.pl. Współwłaściciel federacji KSW został między innymi zapytany o wypowiedź Marcina Wrzoska, który powiedział, że KSW co prawda funduje zawodnikom operacje jednak później odbiera im część wynagrodzenia.

Głównym tematem wizyty Martina Lewandowskiego w studiu FanSportu była oczywiście gala KSW Colosseum 2. W trakcie dyskusji poruszono jednak także inne tematy.

Na gali KSW Colosseum 2 doszło do niecodziennego zdarzenia. Marian Ziółkowski nabawił się kontuzji na rozgrzewce i musiał zrezygnować z udziału w gali. Artur Przybysz, prowadzący studio FanSportu wspomniał słowa byłego mistrza Marcina Wrzoska, który w jednym z wywiadów stwierdził, że federacja pokrywa koszt operacji, ale później ściąga kwotę z następnej wypłaty.

Martin Lewandowski nie był zadowolony z tych słów Wrzoska i zareagował nerwowo na tę wypowiedź:

„Co to za bullshit? Marcinowi chyba się już odkleja naprawdę. Niech przyjdzie, niech się wyspowiada i powie mi to w twarz. Po prostu już od farmazonów, które wypływają z ust zawodników, rzygać mi się chce. Nie zamierzam się tłumaczyć. Niech się prześpi z tematem i wróci do mnie. Każdy zawodnik od lat ma wsparcie KSW.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
1 rok temu

To w koncu jak bylo?