Pudzianowski Najman rewanż Lewandowski KSW

Martin Lewandowski o walce Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Najman 2! Czy historia zatoczy koło? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Martin Lewandowski, szef najlepszej europejskiej organizacji MMA był gościem w studiu FanSportu. W rozmowie z dziennikarzem Arturem Przybyszem, Martin poruszył temat ewentualnej rewanżowej walki Pudzianowskiego z Najmanem. Czy dojdzie do drugiego starcia Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Najman?

Po gali KSW Colosseum 2 w sieci pojawiły się wypowiedzi różnych osobistości związanych bezpośrednio lub pośrednio ze światem MMA. Jedną z takich osób jest Marcin Najman, który w 2009 roku stoczył pamiętny pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Najman uważa, że to odpowiednia chwila na rewanż z „Pudzianem”. Częstochowianin odgraża się, że teraz na pewno odniósłby wygraną.

Do całej sprawy w studiu FanSportu odniósł się Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW. Czy faktycznie istnieją szansę na taki pojedynek? Zobaczcie wywiadu z Martinem, w którym porusza ten, a także inne tematy związane z galą KSW Colosseum 2 i przyszłością niektórych fighterów.

Martin Lewandowski po KSW Colosseum 2

Pełną rozmowę z szefem federacji KSW znajdziecie poniżej, zachęcamy do zasubskrybowania kanału oraz kliknięcia dzwoneczka tak abyście otrzymywali wszystkie powiadomienia o nowych wywiadach na bieżąco.

„Nie chcę mówić, że nie ma możliwości, ale nie chcę się pod tym tematem podpisywać. Nie mówię nie. Oczywiście z jakichś względów, może ostatnia walka Mariusza, po prostu, żeby to był benefis Mariusza Pudzianowskiego.”

Chciałbyś zobaczyć rewanż Pudzianowski vs Najman 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
18
24
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dariusz Romanow
1 rok temu

Teraz cyganie niebeda już najgorsi!nowe motto jest takie,niedawna cygance powróżyć bo cię opuszkami,,😝

DON
1 rok temu

Najman szybkie KO na Pudzianie + masakra w konferencjach.