KSW

Martin Lewandowski o planach na 2022 rok: „Jest ambitny plan aby te 12 gal w roku postawić”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Martin Lewandowski niedawno był gościem Mariusza Olkiewicza na kanale InTheCage, gdzie m.in została poruszona kwestia ilości gal w 2022 roku. Martin dość odważnie stwierdził, że jeszcze mocniej podkręcą oni tempo, i planują robić jedną galę w miesiącu.

„Od kilku lat powtarzam że mnie bardzo interesuje żeby zwiększać ilość gal […]. Rzeczywiście jest taki ambitny plan aby te dwanaście gal w roku postawić.” – Odpowiedział na pytanie o ilość eventów jeden z właścicieli KSW.

Jak wiadomo KSW już w tym roku zapragnęło wykręcić swój rekord w ilości gal podczas jednego roku, co im się udało, choć z zakładanych 9 wydarzeń udało się zorganizować 8, z czego na dwóch galach na trybunach zasiadali kibice, a o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w grudniu Gliwicka Arena zostanie wypełniona aż po brzegi piętnastoma tysiącami fanów.

Lewandowski w tym samym wywiadzie wspomniał również o tym, że w planach jest również kilkukrotna ekspansja za granicę naszego kraju, a jak wiadomo w planach założycieli KSW widnieje wiele państw, m.in Niemcy, czy Szwecja, gdzie jest duża szansa na powodzenie podczas organizacji samego wydarzenia.

Źródła: InTheCagePL, https://www.youtube.com/watch?v=WulvUh7s3hk

Comments are closed.