Szef KSW o pensjach i bonusach

Martin Lewandowski o pensjach dla Wikłacza i Martinsa oraz braku bonusu w starciu Szymański vs. Mircea 2! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW pojawił się w studiu FanSportu by dokładnie omówić galę KSW Colosseum 2. Szef KSW podsumował wydarzenie, które odbyło się w sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co Martin powiedział po gali?

Gala KSW Colosseum 2 za nami. Powoli opada kurz po tym wydarzeniu, a więc przyszedł czas na odpowiednie podsumowanie eventu. Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji KSW pojawił się w studiu FanSportu, gdzie w rozmowie z Arturem Przybyszem wypowiedział się na temat gali.

Zapytany o to czy Jakub Wikłacz i Werlleson Martins otrzymają wypłaty Martin powiedział:

„Jakub Wikłacz oczywiście otrzyma podstawową pensję (wpisaną w kontrakt) co do Werllesona to nie, ponieważ musimy mieć jakąś możliwość karania i nagradzania, a on tej wagi nie wypełnił i miał jakieś problemy żołądkowe, których nam wcześniej nie zgłosił.”

O kontuzji Mariana Ziółkowskiego i badaniach po gali:

„Marian zerwał więzadła krzyżowe i to jest fakt. Fachowcy z MD Clinic po konkretnych badaniach stwierdzili taki uraz, Marian będzie miał w następnym tygodniu operację. Myślę, że ortopedzi którzy nie pracują z zawodnikami to jest w ogóle inna liga (niższa), ci ortopedzi jakby zobaczyli ilość urazów z którymi zawodnicy wychodzą do walk to by powiedzieli: 'Panie, pan już się do niczego nie nadajesz.'”

Martin Lewandowski po KSW Colosseum 2

Martin Lewandowski o nieprzyznanym bonusie dla duetu Szymański – Mircea:

„Rozmawiałem z Romanem i jest tego samego zdania co kibice. Walka wieczoru jest taką kategorią bonusu, którą przyznajemy walce, która będzie najbardziej zapamiętaną. Uznaliśmy, że walka Materla – Paczuski była taką walką, która po prostu zasługuje na to miano walki wieczoru. Natomiast rzeczywiście Szymański i Mircea jest to druga w kolejności walka, którą myśleliśmy, żeby nagrodzić. No przegadamy jeszcze ten temat w federacji.”

Pełną rozmowę z szefem federacji KSW znajdziecie poniżej, zachęcamy do zasubskrybowania kanału oraz kliknięcia dzwoneczka tak abyście otrzymywali wszystkie powiadomienia o nowych wywiadach na bieżąco.

Czy Martins powinien dostać jakiekolwiek pieniądze?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments