KSW

Martin Lewandowski o Khalidovie: „Nie pozwalamy mistrzom walczyć poza KSW, ale on jest wyjątkowy”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Martin Lewandowski był gościem w magazynie Puncher emitowanym na antenie Polsat Sport News. Współwłaściciel KSW wypowiedział się na temat występu Mameda na marcowej gali ACB w Manchesterze:

Kraj nie miał kompletnie znaczenia, były właściwie dwa czynniki jeden to wiadomo Mamed Khalidov który na pewno jest dla nas wyjątkowym zawodnikiem i dzięki któremu też KSW wygląda jak wygląda bo jak wiesz nie pozwalamy zawodnikom walczyć dla innych federacji, szczególnie mistrzom to już jest zakaz nad zakazem. To jest jedna sprawa no a druga tak właściwie to ona przeważyła tak właściwie to jest walka dla federacji czeczeńskiej, czyli dla jego rodzimej. Już gdzieś te propozycje i ta współpraca wcześniej była, negocjacje się toczyły przez miesiące. Po namowach ulegliśmy wyjątkowo, jednorazowo. Dla nas jest to dobry ruch bo Mamed będzie mógł stoczyć jedną walkę przed obroną pasa na gali KSW.

Wypowiedź do odsłuchania tutaj:
http://www.polsatsport.pl/film/lewandowski-o-khalidovie-nie-pozwalamy-mistrzom-walczyc-poza-ksw-ale-on-jest-wyjatkowy_6435686/

Comments are closed.