BOKS

Mariusz Wach o swoich przygotowaniach do gali na PGE Narodowym. – Video

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mariusz Wach podczas konferencji prasowej przed Narodową Galą Boksu wypowiedział się m.in. na temat swoich przygotowań do walki oraz o kontuzjach, które cały czas mu doskwierają.

,, Zacząłem już przygotowania od wtorku, we wtorek pojawiłem się u mojego trenera Piotra Wilczewskiego zrobiłem trzy treningi. Do pojedynku zostało dużo czasu, ja sam jeszcze przechodzę różne rehabilitację : ręki, pleców i nogi. Więc te moje przygotowania przeplatam z rehabilitacjami. Czasu nie marnuję bo chce być przygotowany jak najlepiej. ”

Cały wywiad możecie zobaczyć w poniższym materiale video portalu ringpolska:

Narodowa Gala Boksu odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym. Na gali będziemy mogli zobaczyć takich zawodników jak były mistrz FEN – Tomasz Sarara,Piotr Hallmann, Izu Ugonoh, Andrzej Sołdra, Marian Ziółkowski, Robert Talarek, Ewa Piątkowska czy Artur Binkowski, z którym ostatecznie ma zmierzyć się sam organizator gali – Marcin Najman. Pewnym występu na gali jest również Rafał Jackiewicz, którego występ będzie dość nietypowy. Jackiewicz stoczy trzy walki jednego wieczoru. Walki odbędą się w trzech formułach w Boksie, MMA i K1.

Comments are closed.