Mariusz Grabowski GROMDA prezes wywiad

Mariusz Grabowski o turniejach GROMDA w niższych kategoriach wagowych: „Sporo zawodników się zgłasza dlatego…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lipca 2023

Mariusz Grabowski, prezes organizacji GROMDA był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie długiej rozmowy padło pytanie o możliwość organizacji turnieju w niższych kategoriach wagowych. Co na ten temat powiedział prezes Grabowski?

Organizacja GROMDA mocno się rozwinęła i całkowicie zdominowała rynek walk na gołe pięści w Polsce. Za sprawą świetnej promocji gal GROMDA stoi prezes Mariusz Grabowski, który świetnie dobiera i wyszykuje zawodników, którzy otrzymują szansę występów w ringu.

Nie może zatem dziwić fakt, że w trakcie rozmowy w studiu FanSportu padło pytanie o to czy możliwa jest organizacja turniejów w niższych kategoriach wagowych. Co na ten temat powiedział Mariusz Grabowski? Czy prezes organizacji GROMDA widzi szansę na tego typu turniej?

Mariusz Grabowski o turniejach GROMDA w niższej wadze:

„Nigdy nie mów nigdy, ale tak jak powtarzamy i mówimy. Ja to śledzę i ja to widzę dlatego tych zawodników o mniejszej wadze było sporo i sporo zawodników się zgłasza dlatego też ukłon z naszej strony żeby ci zawodnicy walczyli też w extra fightach. Dajemy im szansę. Też były takie zarzuty w kierunku nas i do mnie osobiście, że ktoś tam dzwonił czy pisał: 'pan mi da szansę, ale ja ważę 70 kilogramów’. Myślę, że tutaj jak idziemy w te extra fighty to zdecydujemy, że ci zawodnicy będą się bić ze sobą.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments