Mariusz Grabowski o potencjalnych rywalach don diego walka goat

Mariusz Grabowski o potencjalnych rywalach Kubiszyna. Będzie walka Don Diego vs. GOAT?! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 września 2023

Mariusz Grabowski, właściciel organizacji GROMDA był gościem w studiu portalu FanSportu. Prezes najlepszej polskiej federacji skupiającej zawodników walczących na gołe pięści poruszył wiele interesujących tematów.

W piątek 8 września odbędzie się kolejna gala organizacji GROMDA! Kartę walk tego wydarzenia znajdziecie tutaj – GROMDA 14: Prawo Ulicy. Na gali wystąpią między innymi uwielbiany przez kibiców GOAT, do ringu powróci także twardy VASYL, a fani czekający na debiutantów będą mieli okazję podziwiać w akcji Luke’a Atkina trzykrotnego mistrza walk na gołe pięści!

W trakcie długiej rozmowy w studiu FanSportu prezes Mariusz Grabowski odpowiedział na wiele pytań. Jednym z najbardziej interesujących tematów była oczywiście przyszłość Don Diego. Mateusz Kubiszyn niedawno powiedział, że on widzi to tak, że jego rywalem mógłby być Łukasz Parobiec natomiast Vasyl i Balboa mogliby stoczyć walkę między sobą o status pretendenta i prawo do rewanżowej potyczki z Kubiszynem.

Do tych słów mistrza odniósł się szef Gromdy!

„Ma to sens i jest to realistyczne do zrobienia. Wiemy dobrze o tym i ja też to powtarzam i mówię, że Łukasz Parobiec jest takim pierwszym zawodnikiem w kolejce do walki o pas z Mateuszem Kubiszynem. No i zobaczymy co się teraz wydarzy. Jeśli zawodnik, który przyjedzie na walkę z Łukaszem Parobcem będzie na dobrym poziomie i to wyniknie z walki to tak. Natomiast jeśli przyjedzie taki, który szybko się podda no to nie wiem czy Parobiec powinien dostać walkę o pas. Natomiast to nie byłaby wina Łukasza oczywiście. Także tak jak mówiłem Parobiec jest pierwszy, natomiast można zrobić też kilka innych roszad. Słyszałem, że Kubiszyn powiedział, że nie da walki Vasylowi teraz. Będziemy musieli na to reagować, nie chcę dlatego teraz tak wybiegać w przyszłość.”

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments