Mariusz Grabowski o oczekiwaniach kibiców wobec organizacji gromda

Mariusz Grabowski o oczekiwaniach kibiców wobec organizacji GROMDA: „Dzisiaj świat jest brutalny i wszyscy szukamy emocji” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Mariusz Grabowski właściciel organizacji GROMDA udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie długiej rozmowy nie mogło zabraknąć tematu gali GROMDA 14 oraz kolejnego wydarzenia, które odbędzie się w grudniu. Co szef GROMDY powiedział w trakcie rozmowy?

Mariusz Grabowski właściciel organizacji GROMDA udzielił długiego wywiadu reporterowi Michałowi Tuszyńskiemu. Godzinna rozmowa została opublikowana na kanale portalu FanSportu. W trakcie rozmowy nie mogło zabraknąć powrotu do gali GROMDA 14 i dyskusji na temat tego wydarzenia.

Prezes Grabowski wypowiedział się między innymi na temat niedosytu po tym evencie, wspomniał także o oczekiwaniach kibiców wobec organizacji.

Mariusz Grabowski o oczekiwaniach kibiców:

„Zgadza się, na papierze wyglądało to nawet nieźle natomiast całościowo wyszło średnio. Nie bardzo bym to też negował bo wiadomo to są gołe pięści, jest widowisko, parę walk było fajnych. My jako federacja GROMDA jesteśmy wymagający. Właściciele, współpracownicy wszyscy chcemy, żeby to się rozwijało i szło do przodu bo wiadomo, że dzisiaj świat jest brutalny i wszyscy szukamy emocji i te emocje musimy tym kibicom dawać. Myślę, że my to robimy, nie zawsze nam się to udaje bo to nie my jesteśmy głównymi bohaterami tylko zawodnicy.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments