mariusz grabowski o szansach jakie otrzymują zawodnicy kajfasz

Mariusz Grabowski: „Każdy człowiek zasługuje na drugą szansę. W przypadku Kajfasza i wielu innych…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Mariusz Grabowski udzielił długiego wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu. Prezes organizacji GROMDA w trakcie rozmowy z reporterem portalu FanSportu podkreślił, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę i odniósł się do sytuacji Kajfasza.

Mariusz Grabowski, prezes organizacji GROMDA udzielił długiego, godzinnego wywiadu dziennikarzowi Michałowi Tuszyńskiemu. Rozmowa ukazała się na łamach portalu FanSportu. Co ciekawego w trakcie dyskusji powiedział Grabowski?

Właściciel organizacji walk na gołe pięści odniósł się między innymi do sytuacji Kajfasza, który miał zawalczyć na czternastej edycji GROMDY jednak ostatecznie nie pojawił się w ringu z powodu „problemów” z prawem.

Mariusz Grabowski na temat zawodników:

„Ze względów różnych Kajfasz nie wystąpił. Nie jest tak, że mamy jakiś świętych chłopaków w naszej Gromdzie. Nas to tak naprawdę nie interesuje, my chcemy im dawać możliwości, chcemy im dawać szansę i po prostu wyciągnąć. Ja to wiele razy powtarzałem i to wiele razy mówię, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę i myślę, że w przypadku Kajfasza i wielu innych zawodników, którzy w jakiś tam sposób zeszli na złą drogę to myślę, że właśnie GROMDA jest taka, żeby oni z tej złej drogi zeszli i weszli na tą prostą drogę i szli tą prostą ścieżką. Myślę, że w wielu wypadkach się udało.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments