marian Ziółkowski ujawnia potencjalny termin powrot udo klatki ksw

Marian Ziółkowski ujawnia potencjalny termin powrotu do klatki KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 czerwca 2024

Marian Ziółkowski doznał kontuzji barku na gali w Paryżu. Po operacji Ziółkowski skupia się na rehabilitacji. Były mistrz ujawnił kiedy można spodziewać się jego powrotu.

Marian Ziółkowski doznał kontuzji 6 kwietnia na gali KSW 93 w Paryżu. „Golden Boy” zakończył pojedynek z Wilsonem Varelą z koszmarnym urazem barku. Oczywiście przy tak ciężkiej kontuzji potrzebna była natychmiastowa operacja.

Marian Ziółkowski był gościem w programie Koloseum, gdzie przekazał informacje na temat aktualnego stanu zdrowia. Były mistrz KSW zaznaczył, że za miesiąc będzie mógł już wrócić na matę.

– Bardzo ciężką rehabilitację teraz przechodzę. Zaczynam też dużo ćwiczyć w domu. Za około miesiąc będę mógł wrócić na matę, tylko trenując bardzo luźno.

Oczywiście po operacji i długiej rehabilitacji potrzebna będzie także długi obóz by spokojnie zwiększać obciążenia i nie ryzykować odnowienia urazu. Ziółkowski przyznał, że liczył na występ na listopadowej gali KSW 100 jednak teraz uznaje on już to za nierealne. Podał jednak potencjalny termin powrotu do klatki KSW.

– Myślę, że grudzień to jest jedyny realny termin jeśli chodzi o ten rok. Bardzo chciałem wystąpić na KSW 100, ale już myślę, że nie mam się co na to nastawiać.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments