Marian Ziółkowski o UFC

Marian Ziółkowski na temat przejścia do UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2023

Jaru Świątek przeprowadził długi wywiad z Marianem Ziółkowskim. Jednym z tematów dyskusji było ewentualne przejście do organizacji UFC. Co mistrz kategorii lekkiej federacji KSW powiedział na ten temat?

Jednym z tematów rozmowy, którego po prostu nie mogło zabraknąć było pytanie o ewentualne przejście do najlepszej ligi MMA na świecie. Jak temat skomentował Marian Ziółkowski mistrz federacji KSW w kategorii lekkiej?

Podopieczny trenera Roberta Jocza na temat długości kontraktu z KSW oraz ewentualnego przejścia do UFC:

„Mam trzy walki w kontrakcie z KSW, na tym się skupiam, mam przed sobą być może najtrudniejszą walkę w karierze. Jeśli się ją uda wygrać to myślę, że już nikt mnie nie zatrzyma w KSW. Nikt nie będzie w stanie mnie pokonać. Jeśli przegram no to krok w tył, wtedy znowu następne dwie walki będą pod większą presją, będę je musiał wygrać. Zobaczymy co dalej. Nie będę ukrywał w KSW jest mi naprawdę dobrze. Czuję, że zarówno Martin Lewandowski jak i Maciej Kawulski mnie doceniają, nie jestem im obojętny. Stawiają na mnie. Też komentuję gale, także jestem doceniany. Mówiłem o pieniądzach, są naprawdę bardzo dobre. W PLMMA i FEN tak nie było, tutaj to bardzo wszystko skoczyło, tak wraz ze wzrostem umiejętności. Znasz mnie, wiesz co zawsze mówiłem, wiesz że UFC to zawsze było moje marzenie. Jakby nie było chyba nikt się nie obrazi jeżeli powiem, że UFC jest największą organizacją na świecie. Każdy zawodnik, który ma ambicje dąży do najwyższych celów. Zobaczymy, wszystko naprawdę zależy od tych trzech walk, jak one pójdą. Nawet jak wygram trzy w ładnym stylu to nie znaczy, że od razu będę szukał tego by iść do UFC.”

Całą rozmowę z Marianem Ziółkowskim, a także masę cytatów z wypowiedzi z zawodnikiem znajdziecie tutaj. Marian Ziółkowski przed KSW Colosseum 2: „Boję się? To Parnasse mnie lekceważy” [VIDEO].

Zostaw ocenę
0
0