Marek Samociuk przegrywa przez TKO w pierwszej rundzie! Sensacja na KSW 76

S
0
Opublikowano: 12 listopada 2022

Tuż przed galą KSW 76 doszło do zmiany w otwierającym wydarzenie pojedynku w królewskiej kategorii wagowej. Filip Bradarcić musiał wycofać się z walki z Markiem Samociukiem (4-3, 2 KO) z powodu kontuzji. Miejsce Chorwata zajął niepokonany Kamil Gawryjołek (3-0, 3 KO). Pojedynek na KSW 76 zakończył się sensacją!

Marek Samociuk miał za sobą trzy pojedynki w okrągłej klatce. Dwa razy pokonał przed czasem Izu Ugnoha, a raz nie dał rady byłemu pretendentowi do tytułu, Michałowi Kicie. Wchodząc do KSW reprezentant klubu Dziki Wschód miał na swoim koncie trzy zawodowe pojedynki, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Ostatni raz Marek bił się w maju tego roku na gali KSW 70.

Kamil Gawryjołek swoją przygodę ze sportami walki rozpoczynał od brazylijskiego jiu-jitsu i jak sam mówił, świetnie czuje się walcząc w parterze. W dwóch stoczonych do tej pory zawodowych bojach pokazał się jednak z innej strony i już w pierwszej rundzie posłał rywali na deski. Przed wejściem na zawodową drogę Kamil rywalizował też amatorsko. Zdobył między innymi tytuł mistrza Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA. Bił się również na gali Babilon MMA i Madness Cage Fighting, a w roku 2020 wywalczył złoty medal mistrzostw Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Gawryjołek wygrywa z Samociukiem

Zawodnicy zaczęli od niskich kopnięć, Samociuk wyprowadzał mocniejsze ciosy i szybko docisnął rywala do siatki. Dobre stompy w wykonaniu Samociuka, poszło jeszcze kolano przy rozerwaniu. Kamil Gawryjołek kontynuował niskie kopnięcia, Samociuk z łatwością przewrócił go podcięciem.

Gawryjołek po kilkunastu sekundach wrócił na nogi. Samociuk wskoczył mu za plecy, jednak ten zrzucił go z siebie i sam zajął pełen dosiad! Mocne łokcie poszły na głowę Marka! Potężne bomby spadają na jego głowę i ratuje się odwróceniem, tyle że Gawryjołek ciasno go trzyma! “Mały” kontynuuje obijanie głowy, aż sędzia przerywa!

Zostaw ocenę
0
0