Źródło: screenshot YouTube

Marcin Tybura wraca do oktagonu! Poznał rywala na UFC Vegas 68

S
0
Opublikowano: 22 grudnia 2022

Wiele wskazuje na to, że poznaliśmy nazwisko rywala Marcina Tybury! Po niemal 24. miesiącach od pierwszy raz zaplanowanej potyczki Polak zmierzy się z Blagoyem Ivanovem.

Zawodnicy wagi ciężkiej mieli się spotkać dokładnie 27 marca 2021 roku na gali UFC 260, gdzie Francis Ngannou odebrał pas mistrzowski królewskiej kategorii wagowej Stipe Miocicowi. Wówczas jednak Blagoy Ivanov zmuszony był wycofać się z powodu kontuzji, a kolejny występ Marcina Tybury odsunął się w czasie.

37-letni „Tybur” wciąż pozostawał aktywny i w czerwcu już w 1. rundzie skończył Walta Harrisa. Później jednak przyszła porażka z Alexandrem Volkovem na gali UFC 267, po której polski ciężki odkuł się wygrywając większościową decyzją z niepokonanym wówczas Alexandrem Romanovem. Bułgar tymczasem pauzował do maja bieżącego roku. Jednogłośnym werdyktem pokonał Marcosa Rogério de Limę na gali UFC 274.

Jak podał amerykański dziennikarz John Morgan do starcia Tybura vs. Ivanov ma dojść 4 lutego na gali UFC Vegas 68, którą zamknie inna zaległa walka – Derrick Lewis vs. Sergey Spivak.

Oglądaj walkę Marcina Tybury na żywo

Pojedynek Marcin Tybura vs. Blagoy Ivanov, jak i całą galą UFC Vegas 68 obejrzysz w całości na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymują na start 20 zł za darmo oraz pierwszy ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jego zasady są proste. Za pierwszy, zwycięski kupon, użytkownik otrzymuje pełną wygraną. Jeśli przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto! Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić je za dowolna kwotę. Jeżeli coś pójdzie nie tak i tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca na konto.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Zostaw ocenę
0
0