Marcin Tybura wraca do oktagonu na UFC Vegas 68! Bukmacherzy wskazali faworyta w walce z Ivanovem

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 25 stycznia 2023

Już w pierwszy weekend lutego do oktagonu powróci najlepszy polski zawodnik kategorii ciężkiej Marcin Tybura, który stoczy kolejny pojedynek dla organizacji UFC.

„Tybur” 4 lutego na gali Las Vegas zawalczy po raz 31 w swojej zawodowej karierze. Wejdzie do klatki z bilansem 23 zwycięstw oraz 7 porażek, a jego rywalem będzie zawodnik z Bułgarii Blagoy Ivanov, którego rekord to 19 wygranych w 24 starciach.

Bukmacherzy wskazali faworyta

Faworytem tego zestawienia jest Polak, który na ten moment zajmuje 10 miejsce w rankingu kategorii ciężkiej. Powróci on do klatki po zwycięstwie nad Alexandrem Romanovem, które odniósł podczas gali UFC 278 w sierpniu ubiegłego roku.

Tybura będzie miał przewagę doświadczenia oraz warunków fizycznych. Polak jest 10 centymetrów wyższy oraz ma zasięg ramion większy aż 13 centymetrów. Można spodziewać się, że starcie zostanie rozstrzygnięte na pełnym dystansie po decyzji sędziów.

W przypadku Tybury na 16 walk dla UFC aż 9 zakończyło się werdyktem. Jeśli chodzi o Ivanova, wszystkie jego 6 pojedynków w oktagonie rozstrzygnęły decyzje.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcina Tybury

Galę UFC Vegas 68 z udziałem Marcina Tybury obejrzysz na żywo oraz obstawisz u bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

-> Odbierz bonus na galę UFC 285

Zostaw ocenę
0
0