Tybura UFC

Marcin Tybura finalizuje przygotowania do UFC Vegas 68!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 stycznia 2023

Marcin Tybura finalizuje przygotowania do gali UFC Vegas 68. Polak w niedzielny poranek czasu polskiego zmierzy się z Bułgarem Blagoyem Ivanovem. Reprezentant Ankosu wraz z trenerami spędzał ostatnie dni w UFC Performance Institute, a także w Mount Charleston, a spacery i wspinaczka po górach zapewne dobrze wpłyną na kondycję Tybury.

Marcin Tybura w ostatnich dniach finalizuje przygotowania do walki z Blagoyem Ivanovem. Walczący w kategorii ciężkiej zawodnik pracował nad motoryką w UFC Performance Institute, a także wybrał się z ekipą trenerów ANKOSu do Mount Charleston, gdzie panowie wspinali się i spacerowali po kilku szczytach w okolicy.

Bez wątpienia wpłynie to dobrze na kondycję Polaka, gdyż nawet najprostsze treningi w górach pozwalają na poprawę funkcjonowania układu oddechowego i krwionośnego.

Marcin Tybura zawalczy z Blagoyem Ivanovem na gali UFC Vegas 68. Transmisja z tej gali rozpocznie się w USA zdecydowanie później niż zwykle dzięki czemu będziemy mieli okazję na to by śledzić walkę naszego zawodnika w niedzielę rano, a nie w środku nocy. Polak zawalczy w trzeciej walce głównej karty, więc jego pojedynek rozpocznie się około 8 rano.

O powodach takiej decyzji organizacji UFC poczytacie tutaj. Amerykanie zaskoczeni bardzo późnym czasem startu głównej karty gali UFC: Lewis vs. Spivak

Zostaw ocenę
0
0