Marcin Prachnio UFC 304 trzeci polak w karcie walk bukauskas

Marcin Prachnio zawalczy na UFC 304 z byłym rywalem Michała Oleksiejczuka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 maja 2024

Marcin Prachnio stoczy swoją drugą walkę w 2024 roku na UFC 304. Prachnio to trzeci Polak w karcie walk gali, która odbędzie się 27 lipca w Manchesterze.

Po zwycięstwie nad Devinem Clarkiem na gali w lutym, Marcin Prachnio wejdzie ponownie do octagonu pod koniec lipca na hitowej gali UFC 304 w Manchesterze. Prachnio zmierzy się z Modestasem Bukauskasem, byłym mistrzem Cage Warriors.

Marcin Prachnio od 2021 roku walczy w kratkę w octagonie UFC. Polak nie potrafi zbudować dłuższej serii zwycięstw. Na szczęście były zawodnik ONE Championship zdołał się utrzymać w organizacji UFC po serii trzech porażek w latach 2018-2020.

Takiego szczęścia nie miał Modestas Bukauskas. Litwin zakończył pierwszą przygodę z najlepszą ligą MMA na świecie właśnie trzema przegranymi z rzędu. W skład tej niefartownej serii weszła porażka z Michałem Oleksiejczukiem. The Baltic Gladiator przegrał w ostatnim występie w drugiej rundzie.

Walka Prachnio vs Bukauskas została zakontraktowana w limicie kategorii półciężkiej. Pojedynek Marcin Prachnio vs Modestas Bukauskas odbędzie się 27 lipca na gali UFC 304 w Manchesterze.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments