NEWSY

Marcin Naruszczka przeciwnikiem Rafała Haratyka na gali FEN 11!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie zapowiedzieć kolejny pojedynek w formule MMA, który odbędzie się podczas gali FEN 11 „Warsaw Time” w dniu 19 marca, w Warszawie. W hali „Torwar”, w wadze średniej do 84 kg, zmierzą dwaj wyróżniający się polscy zawodnicy z międzynarodowymi sukcesami: Marcin Naruszczka z Poland Top Team Warszawa i Rafał Haratyk reprezentujący Daas Berserkers Team Bielsko-Biała.

Marcin Naruszczka ma 32 lata, a przygodę z MMA zaczynał w słynnym Arrachionie Olsztyn u boku takich sław jak Mamed Khalidov. W 2011 roku zdobył tytuł mistrza wagi półciężkiej w niemieckiej organizacji „Respect”. Sukces ten powtórzył w tej samej organizacji w wadze średniej, walcząc jednocześnie dla polskiej  KSW. W ostatnich dwóch walkach Naruszczka zwyciężał dwukrotnie przez decyzję zagranicznych i krajowych rywali. W karierze wygrał czternaście walk, poniósł pięć porażek i raz zremisował swój pojedynek.

Rafał Haratyk pierwszy zawodowy pojedynek w MMA stoczył w 2010 roku szybko zmuszając rywala do poddania. W ubiegłym roku trafił do RPA, gdzie walczył w najlepszej tamtejszej organizacji – EFC. 28-letni Polak po dwóch zwycięstwach zapewnił sobie status pretendenta do walki o pas wagi średniej. Strażak z Bielska-Białej jedynej porażki w karierze doznał z rąk zawodnika UFC, Omari Akhmedova. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk, 1 przegrał i 2 zremisował.