BOKS

Marcin Najman: ,, Od 2013 roku wygrałem cztery walki, wszystkie przed czasem i zdobyłem swój największy sportowy sukces” – wideo

Pinterest LinkedIn Tumblr

Marcin Najman w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził plany związane z galą Boxing Night 14 „The Legend” która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym.

Na gali nie będzie tylko pojedynków bokserskich, walki toczyć będą się również na zasadach MMA i K1 ,,Będą też walki MMA, będzie walczył Marian Ziółkowski, podjąłem rozmowy z Piotrem Haalmanem myślę, że byłoby to bardzo fajne zestawienie. Mamy najlepsze nazwiska jeżeli chodzi o formułę K1. Ja myślę że to nie jest tak że boks umiera, po prostu muszą być dobre zestawienie i klimat i oczywiście mniej tej nienawiści i jadu wtedy można coś wielkiego zrobić. ”

Na gali będziemy mogli zobaczyć takich zawodników jak były mistrz FEN – Tomasz SararaAndrzej Sołdra, Marian Ziółkowski, Robert Talarek, Ewa Piątkowska czy Artur Binkowski, z którym ostatecznie ma zmierzyć się sam organizator gali – Marcin Najman. Pewnym występu na gali jest również Rafał Jackiewicz, którego występ będzie dość nietypowy. Jackiewicz stoczy trzy walki jednego wieczoru. Walki odbędą się w trzech formułach w Boksie, MMA i K1.

Najman skomentował również swojego rywala, z którym zmierzy się 25 maja: ,,To jest olimpijczyk doszedł do ćwierćfinału, wygrał wiele walk. Artur to kawał chłopa i myślę, że będzie to ciekawa walka. Reżyserem walki jest najczęściej życie oczywiście, że mam jakiś swój plan i ja naprawdę nie chcę żeby on był cucony. Zawsze modlę się o to żebym ze swoim rywalem zszedł o własnych siłach z ringu. Ale jakoś się tak dzieje, że dosyć mocno udaję mi się trafiać, więc siły mi jak widać przybywa. ”

Całą rozmowę z Marcinem Najmanem możecie zobaczyć w poniższym linku:

Comments are closed.