KSW 81 Krakowiak vs Fadipe

Marcin Krakowiak i Henry Fadipe – droga do KSW 81

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2023

Na gali KSW 81 w okrągłej klatce KSW zmierzą się Marcin Krakowiak i Henry Fadipe. Do pojedynku półśrednich dojdzie 22 kwietnia w Tomaszowie Mazowieckim. Jak wyglądała droga obu zawodników do tej gali?

Marcin Krakowiak już dwa razy został nagrodzony bonusem za stoczenie najlepszej walki wieczoru. Popularny „Krakus” ostatni raz bił się podczas gali KSW 64. Marcin walcząc przed własną publicznością w łódzkiej Atlas Arenie zmierzył się z Cezarym Kęsikiem.

Obaj zawodnicy od początku postawili na mocne wymiany w stójce i szybko rozpętali prawdziwą wojnę w klatce. Bój trafiał też do parteru, gdzie Krakowiak rozbijał głowę rywala brutalnymi łokciami. Ostatecznie jednak w trzeciej rundzie to Kęsik wyprowadził skuteczniejszą ofensywę i rozbił przed czasem Marcina.

Krakowiak zadebiutował w okrągłej klatce na gali KSW 57 i zaserwował fanom niesamowity bój z Kacprem Koziorzębskim. Marcin wygrał przez poddanie, a walka została wybrana najlepszym starciem wieczoru gali KSW 57. Po tej wygranej „Krakus” zwyciężył też przed czasem z Borysem Borkowskim.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Sylwetka Henry’ego Fadipe

Henry Fadipe jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. W MMA stoczył 23 pojedynki, z których trzynaście wygrał. Dwanaście razy kończył rywali przed czasem, a w całej karierze tylko jedna jego walka dotrwała do decyzji sędziowskiej. Fadipe jest byłym mistrzem K-1 organizacji ISKA.

Zdobył tytuł wagi średniej cenionej afrykańskiej organizacji EFC, irlandzkiego Cage Gods i Cage Legacy. Fadipe bił się do tej pory głównie w Irlandii, Republice Południowej Afryki i Anglii. Toczył swoje boje dla takich marek jak Cage Warriors, BAMMA czy Extreme Fighting Championship.

Pełny artykuł znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej federacji KSW.

Zostaw ocenę
0
0