manuel torres znokautował dobera w pierwszej rundzie ufc meksyk video

Manuel Torres znokautował Drew Dobera w pierwszej rundzie na UFC w Meksyku [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 marca 2025

Manuel Torres trafił długim prawym prostym, do którego dołożył kilkanaście ciosów i znokautował Drew Dobera w pierwszej rundzie walki na UFC w Meksyku.

Manuel Torres i Drew Dober zmierzyli się w drugiej walce wieczoru gali UFC w Meksyku. Pojedynek Meksykanina z Amerykaninem zestawiono na trzy rundy w limicie dywizji lekkiej. Obaj zawodnicy zaliczyli przegrane w ostatnich walkach.

Drew Dober miał przed tym pojedynkiem ogromną przewagę doświadczenia nad „El Loco”. Dober mierzył się w karierze z zawodnikami ze ścisłej czołówki takimi jak Islam Makhachev, Beneil Dariush czy Renato Moicano. Dla Torresa walka z Amerykaninem była największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze.

Manuel Torres rozpoczął od frontalnego kopnięcia. Drew Dober wyprowadza pojedyncze ciosy jednak Torres trafia prostym do którego dokłada mocnego middle kicka. Meksykanin trafia wysokim kopnięciem jednak Dober odpowiada. Wow, Manuel Torres odpalił długi prosty, po którym Dober padł na deski i próbował ratować się uchwyceniem nogi rywala. Torres zaczął jednak wyprowadzać serię szybkich ciosów i znokautował Dobera.

Zostaw ocenę
0
0
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Najnowsze
WIDEO