mamed khalidov zwiastuje wielką walkę ksw

Mamed Khalidov zwiastuje wielką walkę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Mamed Khalidov zamieścił dziś na instagramie wpis, w którym ewidentnie zwiastuje swój rychły powrót od okrągłej klatki. Z kim zmierzy się żywa legenda KSW?

Mamed Khalidov zasugerował dziś na instagramie swój powrót do zawodowych startów. Zawodnik Arrachionu Olsztyn zwiastuje wielką walkę w okrągłej klatce federacji KSW.

Khalidov wrzucił materiał video do sieci i dodał do niego opis:

– KSW, słyszałem że coś szykujecie.

Wygląda zatem na to, że w najbliższym czasie możemy się spodziewać ogłoszenia kolejnej walki z udziałem byłego mistrza najlepszej europejskiej organizacji MMA.

43-letni Mamed Khalidov walczy w federacji KSW od 2007 roku. Mający na swoim koncie walki zarówno w USA jak i Japonii reprezentant olsztyńskiego Arrachionu jest żywą legendą KSW. Warto tu wspomnieć o doskonałym osiągnięciu Mameda, który w pewnym momencie kariery był niepokonany przez ponad 7 lat!

Khalidov w ostatnich występach zapisał na swoim koncie dwa zwycięstwa z rzędu. Doświadczony weteran od długiego czasu zapowiadał chęć stoczenia walki bokserskiej. Wkrótce przekonamy się czy faktycznie otrzyma szansę na taki pojedynek, czy po prostu wejdzie do klatki by stoczyć kolejne starcie na zasadach MMA.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments