Mamed Khalidov zdradza kwoty bonusów w KSW! „To jest ujma, przyjaźnie się z Kawulem ale…”

S
0
Opublikowano: 16 grudnia 2022

Już jutro gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Podczas ważenia zawodnik z Białej Rawskiej wniósł 24 kilogramy więcej niż Khalidov. Podczas wywiadu po oficjalnej ceremonii ważenia ostatnie pytanie zadał Adam Soldaev. Zawodnik poruszył temat bonusów, które przyznawane są za m.in. nokaut wieczoru, poddanie wieczoru, walkę wieczoru. Khalidov zaapelował do federacji!

Gala KSW 77 nie będzie transmitowana w telewizji. Dostęp do wydarzenia można uzyskać jedynie po wykupieniu dostępu do serwisu Viaplay. Jest to znacznie bardziej atrakcyjna oferta niż tradycyjne PPV, gdyż dzięki tej platformie streamingowej uzyskujemy również opcję odtworzenia poprzednich gal.

Jeśli więc nie masz możliwości oglądania KSW 77 na żywo, możesz zobaczyć ją w każdej wolnej chwili, ponieważ cała gala będzie znajdować się w serwisie. Koszt subskrypcji to jedynie 34 złote. W tej cenie otrzymasz miesięczny dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych, filmów oraz seriali znajdujących się w Viaplay.

Podczas rozmowy z mediami wywiad przerwał jeden z zawodników KSW.

„Gadałem z wieloma ludźmi, co z tym bonusem. Słyszałem, że też Pan coś mówił.” – powiedział Soldaev.

Mamed Khalidov odparł – „No właśnie, nikt tego pytania nie zadał. Ktoś wie jaki jest bonus za walkę wieczoru, za nokaut? I to jest na prawdę ujma, taka organizacja, przyjaźnie się z Kawulem, koleguje się z Martinem. Podnieście bonusy dla tych chłopaków, którzy dają nokauty, dostają nokauty, robią walkę wieczoru, podnieście te bonusy i dajcie im motywację. 1000 euro jest! 1000 euro.”

Cała rozmowa:

Gdzie oglądać KSW 77?

Zostaw ocenę
0
0