Khalidov vs Pudzianowski trailer

Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski – główny trailer. Kto zostanie Królem Legend KSW? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 grudnia 2022

Dwa największe nazwiska w historii KSW spotkają się w klatce już 17 grudnia. Przy wypełnionej do ostatniego miejsca Arenie Gliwice i na oczach setek tysięcy fanów Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski zmierzą się w najważniejszych starciu gali XTB KSW 77. Kto zostanie „Królem Legend KSW”? Zobaczcie zapowiedź tego niepowtarzalnego pojedynku.

Nadchodzi najbardziej doniosła walka w historii KSW. Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski, dwa największe nazwiska w dziejach organizacji, spotkają się w klatce przed piętnastoma tysiącami fanów w Arenie Gliwice podczas XTB KSW 77.

W walce wieczoru dojdzie do starcia żywych legend federacji KSW. Mamed Khalidov specjalnie na ten pojedynek przeniesie się do kategorii ciężkiej. Rywalem reprezentanta Arrachionu Olsztyn będzie popularny „Pudzian”.

Ciekawostką jest fakt, że obaj zawodnicy dysponują niemal identycznym doświadczeniem w klatce KSW. Khalidov ma na swoim koncie 25 walk dla organizacji zarządzanej przez duet właścicieli Maciej Kawulski & Martin LewandowskiMariusz Pudzianowski stoczył 24 starcia dla federacji KSW.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Khalidov vs. Pudzianowski – główny trailer gali!

XTB KSW 78 odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Szczecinie. Bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

KSW 79 odbędzie się 25 lutego. Miejsce wydarzenia zostanie ogłoszone niedługo.

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay.

Zostaw ocenę
0
0