mamed przed walką z adamkiem chcę wygrać

Mamed Khalidov przed walką z Adamkiem: 'Nie jestem pięściarzem, ale oczywiście chcę wygrać!’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Mamed Khalidov i Tomasz Adamek zmierzą się na gali KSW Epic, która odbędzie się 24 lutego 2024 roku. Co przed pojedynkiem z Adamkiem powiedział Mamed?

Mamed Khalidov to żywa legenda polskiego MMA. Były mistrz federacji KSW od lat uchodzi za największą gwiazdę najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Adamkiem na gali XTB KSW Epic, która odbędzie się 24 lutego 2024 roku w Gliwicach. Skąd pomysł na pojedynek bokserski i dlaczego Mamed zdecydował się właśnie na taki krok w tym momencie kariery?

– Pół roku wstecz gdzieś zobaczyłem w mediach wywiad Adamka, gdzie on powiedział, że chciałby wrócić. Wtedy pomyślałem, że dla mnie byłoby to spełnienie marzeń, żeby się z nim spróbować. Bo wiadomo, że próbują się zawodnicy MMA w boksie i odwrotnie oczywiście, ale jeżeli oni to robią to dlaczego miałoby się to nie odbyć u nas w Polsce? Z taką postacią wielką jak Adamek.

– Pomimo tego, że mam swoje jakieś pomysły to też mam kontakt z kibicami. Patrzę na to czego oni chcą. Ta wrzutka (w social mediach) była właśnie po to żeby zobaczyć reakcję ludzi i kibiców, by sprawdzić czy chcieliby takiego zestawienia. Oddźwięk był o ile wiem w większości dobry. Ja nie mówiłem za bardzo o nazwisku, a dużo osób pisało, że z Adamkiem. Mi chodziło głównie o Adamka. Wtedy już realnie się za to wziął Martin Lewandowski, udało się doprowadzić do tej walki. Cieszę się bardzo, że Tomek się zgodził, że pozwolił żebym to był ja. Nie jestem pięściarzem, ale dam z siebie wszystko, przygotuję się bardzo dobrze. Oczywiście chcę wygrać.

Zapraszamy do odsłuchania pozostałych wywiadów przez galą KSW: Khalidov vs. Adamek!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments