Mamed Khalidov o treningach z Arturem Szpilką KSW

Mamed Khalidov o treningach z Arturem Szpilką: „Wsadził mojego trenera do zamrażarki!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 maja 2023

Mamed Khalidov był jednym z gości, którzy pojawili się w studiu telewizyjnym w trakcie gali KSW 82. Dzięki obecności wielkiej gwiazdy KSW znalazła się możliwość do przeprowadzenia wywiadu z Khalidovem.

Skorzystał z tej możliwości dziennikarz Artur Mazur, prowadzący program Klatka po Klatce, który wypytał Mameda Khalidova o treningi z Arturem Szpilką. Zarówno Khalidov jak i „Szpila” zawalczą na gali XTB KSW Colosseum 2, więc były pretendent do tytuły mistrza świata w boksie wybrał się do Olsztyna.

3 czerwca na Stadionie Narodowym Mamed Khalidov stoczy trzeci bój ze Scottem Askhamem. Artur Szpilka natomiast zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Te pojedynki będą jednymi z głównych atrakcji drugiego wydania Colosseum. Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka – epicka zapowiedź XTB KSW Colosseum 2

Jak wyglądały wspólne treningi byłego mistrza KSW z pięściarzem, które przeprowadzono w Arrachionie? A jak treningi i sparingi w Warszawie? Co na ten temat powiedział Mamed Khalidov na łamach kanału Klatka po Klatce?

„Przyjechaliśmy do Warszawy na sparingi, przyjechał też Artur i mówi choć idziemy koniecznie na obiad, na sushi. Byli on (Artur), trener Kostka, ja i mój trener Szymon (Bońkowski). No i on mnie namawia, chodź ja mam ten, no zamrażarka jest, wejdziemy. Ja mówię ja codziennie po treningu do zimnej wody wchodzę, Artur na to że to jest co innego. No i trener mówi mi, że dobrze będzie jak po treningu wejdę do lodu, że dobrze mi to zrobi. Ja już dobrze wiedziałem, że jak ja się zgodziłem to, że zaraz przejdzie to na mojego trenera. Za chwilę jak zjedliśmy to Artur mówi, ale też dobrze by było jakby trener wszedł, nie dał mu, nie odpuścił, pojechaliśmy i on go tam wsadził do zamrażarki. Ja mówię nie wierzę, on wsadził go do lodówki. Szymon nie morsuje przecież, on tego nie potrzebuje, a Artur go wsadził do lodówki.”

Zapytany o treningi i sparingi w Arrachionie Mamed powiedział:

„Sparowaliśmy, trenowaliśmy, Artur pokazał parę rzeczy, zarówno sam jak i z trenerem, sparował też z chłopakami. Zwykle to było tak, że ja albo ja wspólnie z Karolem Celińskim odpowiadaliśmy za nastrój i humor na sali treningowej. Przyjechał Artur i on to przejął, on wszystkim rządził, to był jego klub.”

źródło: Klatka po Klatce

Gdzie obstawiać XTB KSW Colosseum 2? Typy i kursy

Kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego wynosi 1.43 co jasno wskazuje, że to popularny „Pudzian” jest faworytem bukmacherów. Na zwycięstwo Artura Szpilki wystawiono natomiast kurs 2.66, który zapewne skusi wielu na postawienie na wygraną byłego pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments