NEWSY

Małopolska Bitwa Krakowa i Nowego Sącza na Celtic Gladiator 11

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dwa krakowsko – nowosądeckie pojedynki będą ozdobą naszej sobotniej gali Celtic Gladiator 11, która odbędzie się w hali TS Wisła w Krakowie. W sobotę, 26 listopada naprzeciwko siebie staną twardzi i utalentowani zawodnicy z Krakowa i Nowego Sącza, by pokazać siłę małopolskiego K-1 i rozstrzygnąć spór o prymat w tej kickboxerskiej rywalizacji. Dwa najlepsze kluby Kickboxingu z Nowego Sącza wystawią swoich reprezentantów do walki z rywalami z Krakowa. Będzie to prawdziwa „Małopolska Bitwa”.

Jako pierwsi do ringu wyjdą: 29-letni Janusz Dudek reprezentujący miejscowy klub TS Wisła i 23-latek Mateusz Wąsowski z Fight House Nowy Sącz. Będzie to także trenerski pojedynek polskiej gwiazdy K-1, Tomasza Sarary i Rafała…, nomen omen, Dudka, jednego z najlepszych polskich zawodników Kickboxingu. Tak więc w ringu i jego okolicach znajdzie się dwóch Dudków. Obaj zawodnicy, Wąsowski i Dudek, mają bogatą karierę amatorską i powoli próbują swoich sił na zawodowej arenie. Ten pojedynek odbędzie się w jednej z najbardziej wymagających wag czyli kategorii lekkośredniej do 71 kg.

W drugim zestawieniu Wiślak i także podopieczny Tomasza Sarary, 19-letni Jakub Rojowski za rywala będzie miał twardego i nieustępliwego Przemysława “Gołotę” Pawlaka reprezentującego klub Halny Nowy Sącz,  mającego na koncie tytuł Mistrza Polski Oriental Rules. Ten ostatni jest podopiecznym Łukasza „Boom Boom” Pławeckiego, który prywatnie jest bardzo zaprzyjaźniony z Tomaszem Sararą. To dodatkowy smaczek tego nowosądecko – krakowskiego zestawienia. Kibice z regionu nie mogą ominąć tego wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Sztuk Walki na polski debiut międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi na świecie i w Polsce zawodnicy. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w kultowej hali TS Wisła.

 

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie! Bilety dostępne w sieci http://www.kupbilet.pl

Już dzisiaj zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!

 

Zapraszamy także na naszą stronę www.CelticGladiator.com oraz do śledzenia nas na Facebooku

Celtic Gladiator.

Comments are closed.