Niedzielski vs Smullen

Maciej Różański vs. Karl Moore, Piotr Niedzielski vs. Richie Smullen na gali Bellator 291!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 listopada 2022

Organizacja Bellator opublikowała dziś informację o kolejnych zestawieniach planowanych na galę Bellator 291 w Dublinie. Wydarzenie odbędzie się 25 lutego 2023 roku, a wieści napływające z organizacji zarządzanej przez Scotta Cokera zapewne ucieszyły wielu fanów MMA w Polsce.

Wśród nowo ogłoszonych pojedynków znalazło się bowiem miejsce dla dwóch zestawień z udziałem naszych reprezentantów. Co ciekawe dla obu fighterów będą to drugie walki pod szyldem organizacji Bellator.

Maciej Różański (14-3) zmierzy się z Karlem Moorem (10-2). Zawodnik z Irlandii Północnej będzie mógł liczyć na doping swoich fanów, którzy z Belfastu nie mają daleko do Dublina. Reprezentant Berserkers Team po serii czterech kolejnych zwycięstw spróbuje dopisać do rekordu następną wygraną.

Różański nigdy nie przegrał przez nokaut, nie został również nigdy poddany. Mniej doświadczony Moore nie może się pochwalić takimi statystykami. Zawodnik z Irlandii Północnej zwykle szuka swych szans w poddaniach jednak kulanka z podopiecznym Piotra Bagińskiego może być dla Moore’a gwoździem do trumny.

Niedzielski powalczy o 10 wygraną z rzędu.

Piotr Niedzielski (17-4) legitymuje się passą dziewięciu kolejnych zwycięstw. Popularny „Niedziela” zapewne zrobi wszystko by przedłużyć doskonałą serię wygranych walk. Reprezentujący SBG Smullen (9-2-1) nie będzie jednak łatwym kąskiem do zgryzienia, zawodnik ten próbował swych sił w UFC, ma również koncie cztery walki w Bellatorze.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć fakt, że od ubiegłego roku Richie startował na galach organizowanych na… Ukrainie, gdzie w ciągu pół roku pokonał trzech reprezentantów naszego wschodniego sąsiada: Dushnyuka, Gryckiva i Sischuka. Smullen po raz ostatni wszedł do klatki 20 lutego w Kołomyji, czyli zaledwie 4 dni przed atakiem Rosji na Ukrainę.

Zostaw ocenę
0
0