WYWIADY

Maciej Kawulski o nowym filmie „Klatka”, w którym Stramowski i Lubos będą zawodnikami KSW – video + zdjęcia

Pinterest LinkedIn Tumblr

Prezentujemy kolejny wywiad z Maciejem Kawulskim. Motywem przewodnim tej rozmowy był nowy film „Klatka„, produkowany przez Domino Film. Współwłaściciel KSW opowiedział nam odrobinę na temat tego w jaki sposób organizacja KSW pomaga producentom i reżyserom, a także zdradził, że na dwóch kolejnych galach będą kręcone ujęcia do tej produkcji.

Więcej o filmie „Klatka”:

RUSZA PIERWSZA POLSKA PRODUKCJA O MMA!

MMA czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje
i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko. Właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu „Klatka”. 

Fabuła opowiada o losach jednego z zawodników. Ale „Klatka” to nie tylko historia o MMA. To film o walce, także tej poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie. W fabule pojawi się gwiazdorska obsada, a w roli głównej zobaczymy Piotra Stramowskiego. Poza nim pojawi się m.in. Eryk Lubos i Katarzyna Warnke. Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacją KSW, która zadba o treningi aktorów. Za dystrybucję „Klatki” odpowiada NEXT FILM, który z sukcesem wprowadził m.in. film Bogowie czy Sztuka Kochania.

Premiera filmu przewidziana jest na jesień 2018.

GWIAZDORSKA OBSADA, KINO AKCJI, REALISTYCZNE SCENY WALK, 100% TESTOSTERONU oraz PIĘKNE I INTRYGUJĄCE KOBIETY!

Producent: DOMINO FILM

Partnerzy: Federacja KSW, NEXT FILM, EKIPA

Comments are closed.