KSW

Maciej Kawulski o gali KSW 40 oraz przyszłości „Różala” i Mameda

Pinterest LinkedIn Tumblr

Maciej Kawulski był gościem w programie „Klatka po klatce”, gdzie wypowiedział się na temat trzech możliwych lokalizacji gali KSW 40, a także na temat przyszłości Marcina Różalskiego i Mameda Khalidova w KSW.

O gali KSW 40:

„Potwierdzam, że Dublin jest jedną z lokalizacji, która nas interesuje, poza Irlandią bierzemy pod uwagę jeszcze jedną opcję zagraniczną i jedną halę w Polsce. Badamy rynki, sprawdzamy gdzie jest zainteresowanie transmisjami telewizyjnymi z gal KSW. Gala odbędzie się po wakacjach”

O przyszłości Marcina Różalskiego:

„Jeśli ktoś uważa, że to jest dobry moment na zakończenie kariery przez Różala niech podniesie rękę w górę. Ja tak nie uważam, nie po takim nokaucie. Teraz trzeba wyjść do klatki i albo stoczyć jeszcze kilka walk albo po prostu zawalczyć ten ostatni raz i oficjalnie pożegnać się z fanami”

O przyszłości Mameda Khalidova:

„Nie mam nic przeciw temu aby Mamed walczył zarówno u nas jak i w ACB, nie mam z tym problemu jeśli miałby walczyć w Rosji lub na innych rynkach, na których ACB chce być liderem. Nie mniej jednak uważam, że nie fair byłoby gdyby organizacja ACB chciała wystawiać Khalidova na galach w Polsce. Mamed to dojrzały zawodnik, który jest wielką gwiazdą światowego MMA.”

Cały materiał video jest dostępny tutaj:
https://sportowefakty.wp.pl/mma/wideo/29377/klatka-po-klatce-4-kawulski-o-ksw-40-tybura-o-starciu-z-arlovskim

Comments are closed.