KSW

Maciej Kawulski: „Dziękuje Mateusz za wszystko. Zasłużyłeś każdym ciosem, obaleniem, kopnięciem aby inni nazywali cię legendą.”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Maciej Kawulski zamieścił na swoim profilu na facebooku wpis, w którym podziękował Mateuszowi Gamrotowi za lata współpracy. Trzeba przyznać, że współwłaściciel KSW w piękny sposób podsumował występy Gamera dla federacji.

„Dziękuje Mateusz za wszystko. Zasłużyłeś każdym ciosem, obaleniem, kopnięciem aby inni nazywali cię legendą. Byłeś, jesteś i zawsze będziesz tą energią, która nie tylko wygrywa dla samego siebie ale też motywuje innych do tego aby nigdy się nie poddawać. Obserwowanie i, choć troszkę, tworzenie twojej osobowości ringowej to był zaszczyt. Jestem i zawsze będę twoim fanem. Nawet jeśli kiedyś, ty walcząc o lepsze jutro a ja o swój biznes, nie byliśmy jednomyślni pamiętaj, że zawsze będę uginał głowę przed takim talentem i charyzmą jaką ty prezentowałeś przez ostatnie lata w naszej organizacji. Można odejść z tarczą lub na tarczy, z pasem lub bez a nawet godnie i mniej godnie …. ale tylko nieliczni mają prawo i przywilej odejść nie tracąc niczego Gratuluje, nigdy się nie zmieniaj.”

Dziękuje Mateusz za wszystko. Zasłużyłeś każdym ciosem, obaleniem, kopnięciem aby inni nazywali cię legendą. Byłeś,…

Gepostet von Maciej Kawulski am Sonntag, 30. August 2020

Comments are closed.