KSW

Maciej Kawulski: „To było ze 12 lat temu w Chicago, wiedzieliśmy że zbliża się coś wyjątkowego”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW wrzucił sentymentalny wpis na swojego fanpage’a na facebooku. Kawulski wspomniał początki organizacji KSW i wspólną podróż z Martinem Lewandowskim. Właściciele KSW czuli, że nadchodzi coś wyjątkowego i dziś na pewno mogą ze spokojem przyznać iż się nie mylili.

To było ze 12 lat temu. Chicago, dokumentowaliśmy jedną z tamtejszych hal .Wiedzieliśmy podświadomie, że zbliża się coś wyjątkowego, że na naszej drodze pojawi się niezwykła szansa stanąć na barykadzie bardzo przewrotnej idei fix. Nie pamiętam czy już się wtedy goliliśmy :) ale pamiętam, że czuliśmy niezwykle dojrzałą, charakteryzującą mężczyzn w podeszłym wieku, odpowiedzialność za wspomnianą wyżej idee. Często słyszę pytanie czy od początku wiedzieliśmy, że to coś wtedy w głowach dwóch ludzi stanie się tym czymś teraz w świadomości tak wielu ludzi. Odpowiedź brzmi : Nie, nie wiedzieliśmy ale bardzo mocno wierzyliśmy.
Wierzcie mi ……..warto wierzyć !!!

To było ze 12 lat temu. Chicago, dokumentowaliśmy jedną z tamtejszych hal .Wiedzieliśmy podświadomie, że zbliża się coś…

Gepostet von Maciej Kawulski am Dienstag, 28. November 2017

Comments are closed.