Łukasz Różański ostatnie słowa przed walką z Okolie video

Łukasz Różański ostatnie słowa mistrza przed walką z Okolie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 maja 2024

Łukasz Różański udzielił wywiadu przed pojedynkiem z Lawrencem Okolie. Różański stanie do obrony pasa dziś na gali w Rzeszowie.

W piątek 24 maja w hali Podpromie w Rzeszowie dojdzie do walki o pas mistrzowski WBC w kategorii bridger. W ringu zaprezentują się lokalny bohater Łukasz Różański oraz Anglik Lawrence Okolie. Polak będzie mógł liczyć na żywiołowy doping swoich kibiców jednak to zagraniczny zawodnik jest faworytem w oczach bukmacherów.

PROMOCJA na walkę Różański vs Okolie! Załóż nowe konto na stronie legalnego polskiego bukmachera Superbet i wygraj 200 PLN za poprawne wytypowanie wygranego – REJESTRACJA.

Łukasz Różański na godziny przed walką z Okolie

Łukasz Różański udzielił krótkiego wywiadu przed dzisiejszym wydarzeniem. Oto ostatnie słowa mistrza przed pojedynkiem z Okolie. Najpierw Łukasz zażartował z dość krótkiego face-offu.

– Może nie jestem taki przystojny jakby chciał (śmiech). Super fajnie, widzicie, że kibice żyją tą walką. Jest dużo ludzi i mnie wspiera tutaj, także dziękuję wszystkim, którzy przyszli. To jest fajne i miłe, nieocenione tak naprawdę.

Różański powiedział także odrobinę na temat zachowania Okolie w ostatnich dniach przed pojedynkiem. Mistrzowi nie przypadła do gustu arogancja Anglika. Różański zaznaczył, że trzeab okazywać szacunek i najpierw trzeba wygrać, a następnie można zapowiadać kolejne ruchy.

– Na pewno on będzie czekał na kontrę, którą zawsze operuje. Na to muszę uważać. Gdybać to sobie można, zobaczymy, wyjdziemy, kto przyjmie, ile ciosów no i kto tyle ustoi. Jest dziwny, nie okazuje szacunku, ostatnio nawet rąk z kieszeni nie wyciągnął na face-offie. Generalnie nie świadczy to dobrze o nim. Niech próbuje, zobaczymy co pokaże jutro w ringu. Nie jeden już w Rzeszowie próbował i zawsze się to kończyło… najpierw trzeba wygrać, potem można mówić.

Wytypuj Różański – Okolie i wygraj 200 PLN

Legalny polski bukmacher Superbet oferuje świetny bonus na walkę Polaka, którą obstawisz z kursem 100.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Za wytypowanie zwycięzcy zgarnąć możesz aż 200 PLN!

Oto krótka instrukcja:

1️⃣  Zarejestruj konto w Superbet z tego linku.
2️⃣ Wpłać pierwszy depozyt minimum 60 PLN.
3️⃣ Postaw tylko 2 PLN na wygraną Różańskiego lub Okoliego.

Jeśli Twój typ będzie poprawny – zgarniesz 200 PLN bonusu! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.


Kliknij TUTAJ i zgarnij 200 zł + 35 zł od Superbet + 35 zł za pobranie aplikacji


Kupon (w zależności od typowanego zwycięzcy) powinien wyglądać tak:

Kto wygra walkę Różański vs Okolie?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments