Łukasz Różański brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie video

Łukasz Różański brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie, Polak stracił pas WBC [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 maja 2024

Łukasz Różański stanął do obrony mistrzowskiego pasa WBC na gali w Rzeszowie. Łukasz Różański stracił pas WBC. Lawrence Okolie znokautował Polaka w pierwszej rundzie.

Dziś na gali w Rzeszowie doszło do walki o mistrzowski pas WBC w kategorii bridger. Do obrony tytułu stanął niepokonany mistrz Łukasz Różański. Pięściarz z Rzeszowa zmierzył się z doświadczonym Lawrencem Okolie.

Różański miał po swojej stronie siłę ciosu oraz żywiołowo dopingujących kibiców. Anglik miał natomiast znaczną przewagę warunków fizycznych. Jakim wynikiem zakończył się pojedynek Różański vs Okolie?

Na początku walki Różański się pochylił i Okolie trafił w tył głowy. Sporo klinczu. Długie proste Lawrence’a Okolie. Mocne prawe na korpus w klinczu w wykonaniu Okolie. Długi lewy na korpus ze strony Anglika. Niestety bardzo szybko Okolie trafia Polaka, który pada na deski.

Okolie wykorzystuje szansę dopada szybko Różańskiego po liczeniu. Lawrence trafia prawymi i Łukasz ponownie ląduje na deskach. Mamy kolejne liczenie. Sędzia zezwala Polakowi na kontynuację walki. Lawrence Okolie wchodzi w Różańskiego serią ciosów, którą kończy brutalnym podbródkowym.

Nie ma szans na to by Polak po tym wstał i kontynuował walkę. Niestety Łukasz Różański został brutalnie znokautowany w pierwszej rundzie walki. Polak stracił pas WBC.

Zostaw ocenę
3
6
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments