łukasz parobiec mocno krytykuje mariusza pudzianowskiego

Łukasz Parobiec mocno krytykuje Mariusza Pudzianowskiego

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 czerwca 2024

Łukasz Parobiec zareagował na wpis Mariusza Pudzianowskiego. Pudzian wyraził chęć walki z Eddiem Hallem. GOAT szybko skrytykował wypowiedź Pudzianowskiego.

Cała historia zaczęła się od zwycięstwa Eddiego Halla w freakowym pojedynku 2 na 1. Po wygranej były mistrz świata strongman wyraził chęć stoczenia pojedynku z Pudzianem.

Mariusz Pudzianowski odpowiedział na wyzwanie Eddiego Halla zamieszczając krótki wpis w mediach społecznościowych. Popularny Pudzian jest chętny na walkę z Anglikiem.

– Walka w MMA? Jestem gotowy, kiedy walczymy? Dawaj w każdej chwili.

Ta wypowiedź Pudzianowskiego wyraźnie nie spodobała się GOATowi, który mocno skrytykował Pudziana. Łukasz Parobiec zamieścił komentarz pod wypowiedzią Pudzianowskiego na facebooku.

– Eddie Hall nigdy nie walczył w MMA równie dobrze mógłbyś wyzwać do walki Jasia Kapele. GOAT czeka, podejmij rękawice.

Trzeba przyznać, że sprawa szybko nabrała „koloru” i robi wiele szumu w social mediach. Wypowiadają się na jej temat zarówno kibice Pudziana jak i kibice GOATA. Swoje trzy grosze mają do powiedzenia także fani Eddiego Halla.

Niezależnie od tego na który pojedynek zdecydują się właściciele federacji KSW, pewne jest że będzie on się cieszył sporym zainteresowaniem kibiców.

Kto powinien być kolejnym rywalem Mariusza Pudzianowskiego

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
12
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments